Wczytuję dane...

Strap On

Jesteś mężczyzną i chcesz zaimponować swojej partnerce większym i grubszym członkiem? A może jesteś kobietą, ale marzysz o tym, aby spełnić swoją fantazję o penetracji? Mamy rozwiązanie idealne dla każdego!

Strap-on, nazywane też majtkami z penisem, to rozwiązanie znakomite dla tych, którzy chcą podnieść temperaturę w sypialni i zabawić się inaczej niż dotychczas. Tym bardziej, że jest to opcja, z której mogą korzystać przedstawiciele obu płci. Wygodne w użyciu, z solidnym zapięciem i imponującym przedłużeniem, z pewnością przypadną Wam do gustu!

Protezy penisa strap-on - pełnia penetracji

Przygotowaliśmy ofertę, w której dostępne są zarówno majtki z penisem, jak i same uprzęże strap-on. Możesz zdecydować się na dildo z wibracjami, członek o naturalnym wyglądzie lub żelową protezę w stylu Strapless (bez mocowań).

Protezy wraz z majtkami zostały wyprodukowane przez zaufane firmy stawiające przede wszystkim na jakość. Współpracujemy z najlepszymi markami w branży. Możesz mieć więc pewność, że zakup okaże się udany w każdym znaczeniu tego słowa. Mamy tu wszystko, czego potrzebujesz, aby świetnie się bawić!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów