Wczytuję dane...
DYSKRECJA

eRozkosz.pl - jest nowoczesnym sex shopem stawiającym wielki nacisk na dyskrecję, pod kazdym możliwym względem. 

Nasi klienci mogą mieć całkowitą pewność, że nikt nigdy nie dowie się o zakupach w naszym sklepie. 

1. DYSKRECJA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH

1.1.  Dane klientów służą tylko i wyłącznie do prawidłowego przetworzenia transakcji, oraz dostarczeniu zamówionych produktów pod wskazany adres. Informacje te nigdy i pod żadnym nie są przekazywane osobom trzecim, nigdy też nie opuszczą naszego sklepu.

1.2.  Udostępniliśmy specjalnie dla naszych klientów przycisk "USUŃ MOJE DANE". Gdy podczas robienia zakupów klikniesz ten przycisk.  Twoje dane zostaną usunięte ze sklepu 7 dni od wysyłki paczki.

1.3.  Nie wysyłamy żadnych reklam na Państwa skrzynki pocztowe (chyba że za zapiszą się Państwo do newslettera). Państwa adres email jest wykorzystany tylko i wyłącznie do przekazania informacji na temat statusu Państwa zamówienia. Losowo do 5 dni od zamówienia przychodzi ankieta z opineo. Jeżeli Państwo nie chcą jej wypełniać można śmiało usunąć.

2. DYSKRECJA DOTYCZĄCA PAKOWANIA

2.1.  Nadawcą przesyłek jest firma:
    FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "URLIK"
    BARTŁOMIEJ URLIK
    UL. Magazynowa 1
    33-340 STARY SĄCZ
     Firma ta w żaden sposób nie jest kojarzona z branżą erotyczną, 

2.2.  Każdy produkt z osobna, wraz z paragonem jest zawinięty czarną folią oraz zaklejony taśmą klejącą.  Daje to dyskrecję i spokój wewnętrzny, nawet gdyby opakowanie zewnętrzne karton / koperta uległy zniszczeniu w transporcie.

2.3.  Karton lub koperta w których są wysyłane nasze produkty są całkowicie "czyste". Nie posiadają żadnych oznakowań, czy naklejek sugerujących zawartość. Będzie tam tylko nazwa nadawcy (patrz punkt pierwszy) oraz adresat. Nic a nic nie będzie sugerowało zawartości czy nazwy sklepu.

3. PODPOWIEDŹ ODNOŚNIE NAJDYSKRETNIESZUCH FORM WYSYŁEK

3.1.  PACZKOMATY - Przy tej opcji nikt nie dowie się, że dostali Państwo paczkę. Będzie ona czekała w jednym z wielu rozsianych po całej Polsce  paczkomatów. Można ją będzie odebrać w dowolnym momencie (np. wracając z pracy ). Jedynym znakiem że paczka już czeka będzie sms z kodem potrzebnym do odbioru. Więcej informacji odnośnie korzyści jakie dają paczkomaty jest TUTAJ 

3.2.  POCZTA POLSKA ODBIÓR W PUNKCIE - Dawniej POSTE RESTANTE, teraz Poczta zamieniła to na Odbiór w Punkcie. W tym wypadku klient zamiast swoich danych adresowych podaje dane placówki pocztowej w której przesyłka będzie odebrana. Lista placówek łącznie z dokładnym ich adresem jest dostępna TUTAJ. Odbiór w punkcie pocztowym jest możliwy przy przedpłacie jak i w opcji płatności przy odbiorze. Możliwość ta nie pociąga za sobą żadnych dopłat jest w cenie normalnej wysyłki pocztą. Klient zostanie poinformowany poprzez SMS przez Pocztę Polską gdy paczka będzie już czekała w placówce. Nie będzie awiza ani żadnych innych informacji. Jeżeli Państwo wybierzecie tę możliwość. Prosimy o informację w uwagach do zamówienia, że wybrali Państwo odbiór w punkcie.

UWAGA: NIE KAŻDA PLACÓWKA POCZTOWA MA MOŻLIWOŚĆ ODBIORU W PUNKCIE, ALE JEŻELI WYBRANA PRZEZ PAŃSTWO PLACÓWKA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI BY NIE MIAŁA, ZOSTANĄ PAŃSTWO O TYM PRZEZ NAS POINFORMOWANI.