Wczytuję dane...

Prezerwatywy

Odpowiednie zabezpieczenie to podstawa. Nie zapominaj o nim – zwłaszcza, gdy nigdy nie wiesz, kiedy może spotkać Cię miła niespodzianka. W eRozkosz, prócz zabawek erotycznych, lubrykantów oraz seksownej bielizny, znajdziesz również całkiem spory asortyment składający się z prezerwatyw. Te popularne, niedrogie środki antykoncepcyjne mają za zadanie chronić przed niechcianą ciążą oraz przenoszeniem chorób wenerycznych. Do tego są na tyle powszechne, że każdy, kto regularnie współżyje, może mieć je zawsze pod ręką.

Prezerwatywy smakowe, bez lateksu i ultracienkie

Specjalnie z myślą o klientach naszego sklepu erotycznego przygotowaliśmy ofertę, w której dostępne są prezerwatywy Durex, Skyn, EGZO, new caress, Love Match, Unimil czy My.Size. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednie rozwiązanie – w tym również osoby o specjalnych preferencjach. W sprzedaży dostępne są m.in. ultracienkie kondomy, praktycznie niewyczuwalne podczas zbliżenia, a także gumki pokryte lubrykantem dla jeszcze lepszego nawilżenia.

Propozycja obejmuje różne prezerwatywy smakowe, które stanowią opcję chętnie wybieraną przez miłośników seksu oralnego. Możliwość sięgnięcia po zabezpieczenie dajemy również hojnie obdarzonym przez naturę mężczyznom, którym zwykle trudno znaleźć kondomy odpowiednich rozmiarów. Dostępne są w kilku odsłonach.

Rozwiązaniem alternatywnym dla osób o wrażliwej skórze okaże się prezerwatywa bez lateksu. Została opracowana w taki sposób, aby nie uczulać, będzie więc odpowiednia dla alergików. Przed wyborem interesującego nas opakowania warto zapoznać się z informacjami od producenta, aby upewnić się, czy aby na pewno sięgamy po zabezpieczenie pozbawione lateksu.

Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę

Jesteśmy zdania, że dodatkową ochronę w postaci kondomów warto mieć przy sobie zawsze i wszędzie. Dopasowane do indywidualnych potrzeb nie tylko zwiększą szansę na bezpieczny seks, ale mogą też przyczynić się do czerpania większej przyjemności z pikantnej zabawy we dwoje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów