Wczytuję dane...

pasante (uk)

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas seksu, nie rezygnując przy tym z przyjemnych doznań! Prezerwatywy Pasante to bogata gama modeli o różnych właściwościach — tak duży wybór pozwoli Ci bez przeszkód odnaleźć wariant dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji. Począwszy od egzemplarzy klasycznych, aż po propozycje spod szyldu Extra Safe, Sensitive, a nawet King Size — decyzję pozostawiamy Tobie. Propozycje z tej kategorii pomogą Ci w zwiększeniu bezpieczeństwa i komfortu podczas stosunku.

Pasante — prezerwatywy w wielu odsłonach!

Czego możesz się spodziewać w przypadku tej sekcji naszego sklepu online? Wspominaliśmy już o prezerwatywach klasycznych — stanowią uniwersalną i komfortową opcję niezależnie od okoliczności. Jeśli zależy Ci na maksymalnej lekkości i możliwie naturalnym doświadczeniu, z pewnością zainteresują Cię ultracienkie Pasante Sensitive. Miłośnikom najbardziej intensywnych wrażeń polecamy modele prążkowane. Wariant Infinity to z kolei dodatek specjalnego lubrykantu, którego zadaniem jest opóźnienie finału — dzięki temu zbliżenie może trwać dłużej.

Jeśli natomiast ponad wszystko cenisz bezpieczeństwo i komfort psychiczny, Twojej uwadze polecamy Pasante Extra — prezerwatywy o grubszych ściankach (aż 100 mikronów w porównaniu do standardowych 70). Dla panów hojniej obdarzonych przez naturę przygotowaliśmy model Pasante King Size — nazwa mówi tutaj sama za siebie. Podobnie zresztą jak Chocolate Temptation, czyli nasza propozycja dla tych, dla których erotyka i kulinaria kroczą w parze.

Wszystkie prezerwatywy z oferty Pasante — w tym King Size, Extra oraz Sensitive — odznaczają się anatomicznym kształtem, który ułatwia nakładanie. Nie bez znaczenie jest także odpowiednie nawilżenie, które poprawia komfort podczas stosunku.

Prezerwatywy Pasante — bogactwo wyboru!

Więcej informacji na temat poszczególnych wariantów prezerwatyw Pasante znajdziesz w opisach produktowych. Bez względu na to, czy postawisz na model Sensitive, Extra, King Size, czy też Infinity, możesz liczyć na odpowiednią kontrolę jakości. Zachęcamy także do zapoznania się ze wskazaniami odnośnie zakładania i korzystania z prezerwatywy, które znajdziesz w ulotce dołączanej do opakowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów