Wczytuję dane...

Jadalne, smakowe

Właściwe nawilżenie podczas stosunku stanowi kluczową kwestię dla osiągnięcia przyjemności ze zbliżenia. Choć organizm niekiedy lubi na tym polu spłatać figla, to pomocne w walce z nimi mogą okazać się lubrykanty. Smakowe kompozycje z kolei stanowią niezwykłe urozmaicenie tych – często naturalnych – środków. Wśród artykułów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz preparaty nawilżające o różnych smakach – owocowych, słodyczy, a nawet ulubionych napojów! Stawiamy też na produkty nieuczulające, bazujące m.in. na wodzie, pozostające wysoce bezpieczne dla użytkowników. Sprawdź już teraz te propozycje.

Kiedy lubrykant jest koniecznością?

Po naturalne lubrykanty smakowe i zwykłe warto sięgać w różnych okolicznościach. Podstawową przesłanką do zakupu i użycia takiego produktu jest niewystarczające nawilżenie miejsc intymnych kobiety. Brak właściwej lubrykacji często skutkuje niemożnością odbycia stosunku seksualnego, a w przypadku, gdy kochankowie i tak się na niego zdecydują – nieprzyjemnymi otarciami czy nawet poważniejszymi urazami.

Z kolei nieuczulające środki do lubrykacji pozwalają uzyskać odpowiedni poślizg, redukując tarcie. Wyprodukowane na bazie wody są bezpieczne nie tylko dla użytkowników, ale i zabawek erotycznych obleczonych silikonem czy innymi tworzywami.

To jednak niejedyne okoliczności, gdy sięga się po lubrykanty, w tym te smakowe. Są one niezbędne do stosunku analnego. Wynika to z faktu, że odbyt nie ma własnego nawilżania, więc bezpieczny seks wymaga zastosowania osobnych, najlepiej naturalnych i nieuczulających preparatów.

Dlaczego warto wybrać lubrykant smakowy?

W końcu – takie produkty są idealne także w przypadku kochanków, którzy próbują się przełamać względem pieszczot oralnych. Dla wielu osób zapach i smak miejsc intymnych bywa nieprzyjemny. Przez to zaś może omijać ich cała gama unikalnych doznań! Dlatego warto sięgnąć po naturalne, nieuczulające lubrykanty smakowe i testować je przez wylizywanie i scałowywanie ich z innych miejsc na ciele, aż w końcu zdecydujecie się użyć ich tam, gdzie pieszczoty ustami i językiem są najprzyjemniejsze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów