Wczytuję dane...

Feromony damskie

Dla kobiet, które chcą kusić nie tylko wyglądem, ale także zapachem, powstały damskie perfumy z dodatkiem naturalnych związków chemicznych zwanych feromonami. Organizm wytwarza je w znikomych ilościach, wpływając na indywidualną woń ciała każdego z nas. Aromat ten można nieco wzmocnić za sprawą proponowanych przez nas kosmetyków zapachowych. Prezentujemy ofertę, w której dostępne są erotyczne pachnidła dla kobiet w kilku odsłonach do wyboru.

Zapach, który uwodzi

Damskie perfumy z feromonami dostępne są w rozmaitych nutach zapachowych. Wybór zależy w dużej mierze od indywidualnych preferencji. Niektóre z nich są bardzo subtelne, inne - dość mocne i na tyle wyraziste, że wystarczy odrobina, aby odczuć różnicę i pachnieć inaczej niż na co dzień. Aromaty te utrzymują się na skórze oraz tkaninach dłużej za sprawą zawartości składników aktywnych. Damskie feromony w perfumach stosuje się z optymalnym stężeniu. Służą temu, aby wydobyć naturalną woń kobiecego ciała, urozmaicając ją nieco o nuty kwiatowe, orientalne czy drzewne.

Damskie perfumy z feromonami

Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. W sprzedaży dostępne są również feromony dla par przeznaczone do seksu. Można skroplić nimi pościel lub prześcieradło i w ten sposób urozmaicić grę wstępną i wzmocnić pożądanie. Wystarczy odrobina, aby odczuć różnicę. To sposób na dodatkową zachętę do zabawy po romantycznym spotkaniu, która powinno zakończyć się wspólnym śniadaniem. Zamknięte w małych buteleczkach starczą więc na dość długo.

Feromony jako pomysł na erotyczny prezent

Feromony damskie w postaci elegancko wyglądających można potraktować jako pomysł na prezent z okazji walentynek, rocznicy czy urodzin. Zapachy zamknięte są w zgrabnych, przyjemnych dla oka flakonikach. Niektóre z nich wyglądają dość niepozornie, jak zwykłe perfumy, którymi kobiety spryskują skórę bądź ubrania przed wyjściem. Inne wprost sugerują, do czego służą i kiedy najlepiej po nie sięgnąć. Wybór jest na tyle spory, że każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów