Wczytuję dane...

Masażery prostaty

Dostępne w przeróżnych kształtach i wielkościach znajdą zastosowanie w dłoniach mężczyzn chcących wpłynąć na poprawę jakości swojego życia seksualnego. Masażer prostaty to gadżet przeznaczony do stymulacji gruczołu krokowego, czyli tak zwanego męskiego odpowiednika punktu G zlokalizowanego pod pęcherzem moczowym. Jego regularne stosowanie może przyczynić się nie tylko do czerpania większej przyjemności z seksu. To także jeden z wielu sposobów na wspieranie profilaktyki raka prostaty, szczególnie u mężczyzn po 40. roku życia. Sprawdźmy, które rozwiązanie okaże najbardziej odpowiednie.

Masażery prostaty dla początkujących i doświadczonych użytkowników

Oferowane przez nas masażery w zdecydowanej większości wykonane zostały z silikonu medycznego – tworzywa, które nie uczula i jest przyjemne w dotyku. Do zalet należy zaliczyć to, że jest łatwe w pielęgnacji. Materiał dobrze współgra też z różnego rodzaju lubrykantami. Dla większego komfortu stosowania (zwłaszcza na początku) warto sięgnąć po dodatkowe rozwiązania w postaci preparatów o działaniu nawilżającym. Każde kolejne użycie zabawki okaże się nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze.

W sprzedaży dostępny jest m.in. masażer do prostaty dla początkujących o mniejszej średnicy, z dołączonym pilotem oraz lubrykantem dla uzyskania większego komfortu. Producent zadbał o ergonomiczny kształt oraz odpowiednią wielkość końcówki. Na wybór czekają również modele o znacznie bardziej zaawansowanej konstrukcji. To m.in zabawki z dodatkowymi wypustkami, które jeszcze silniej stymulują krocze, a także gadżety erotyczne z wyprofilowaną podstawą dla większej wygody stosowania.

Zabawki erotyczne dla mężczyzn w eRozkosz

Mężczyzn zainteresowanych wprowadzeniem do swojego życia erotycznego nieznanego dotąd wymiaru rozkoszy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybór odpowiedniego masażera prostaty zawsze warto poprzedzić lekturą opisu producenta, w tym instrukcją obsługi oraz listą przeciwwskazań. Z naszej strony można liczyć dodatkowo na wygodne zakupy online oraz dyskretną przesyłkę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów