Wczytuję dane...

Lewatywa

Miłość grecka ma swoje prawa i wymaga określonych przygotowań, by nie było „brudno”. Jeśli zależy Ci na tym, aby zabawa była czystsza, przed stosunkiem analnym przyda się lewatywa. W domu wykonasz ją łatwo, wykorzystując jedną z gruszek lub specjalnych końcówek do prysznica, dostępnych w prezentowanej ofercie. Są to produkty wykonane z materiałów bezpiecznych dla wrażliwych obszarów ciała, które pomogą zadbać o właściwą higienę przed analem. Warto przy tym pamiętać, że często jednorazowe płukanie wystarczy, ale czasem zabieg ten trzeba ponowić.

Dlaczego wykonuje się lewatywę przed analem?

Co tu dużo mówić – miłość grecka bywa brudna, szczególnie jeśli jest ona spontaniczna i np. poza domem. Warto pamiętać, że to nie tylko kwestia pojedynczych fragmentów i niewielkich ilości mas kałowych. Podczas stosunku powstaje podciśnienie, które może doprowadzić do tego, że zabawy te będą jeszcze bardziej kłopotliwe. Jeśli więc chcesz mieć większą pewność, że taka przykra „niespodzianka” Ci się nie przytrafi – zdecydowanie przyda Ci się przynajmniej jednorazowa lewatywa przed analem. Tym bardziej że wykonasz ją w domu w łatwy sposób!

A jak przeprowadzić taki zabieg? Możesz wybrać jeden z zestawów, które znajdziesz w prezentowanym asortymencie. Niezależnie, czy użyjesz gruszki, czy końcówki do prysznica, pamiętaj, by woda miała temperaturę zbliżoną do ciepłoty ciała (czyli około 36°C), a aplikator był posmarowany stosownym lubrykantem.

Kiedy wystarczy lewatywa jednorazowa? Gdy widzisz, że woda przy wypróżnieniu jest względnie czysta. Jeśli jednak wciąż uważasz, że przydałoby się lepiej zadbać o higienę przed analem, kontynuuj płukanie, aż uzyskasz pożądany rezultat. Pamiętaj, że wykonując taki zabieg w domu, musisz postępować ostrożnie!
Lewatywa jako zabawa?

Wiesz, że lewatywa wcale nie musi być przed analem? Dla wielu osób to także element zabawy. Płukanie odbytnicy często odbywa się w ramach praktyk BDSM i role-playingu. Zestawy niegrzecznej pielęgniarki do takich „zabiegów” również znajdziesz w naszym asortymencie. Dokup do tego seksowny strój, a gwarantujemy, że efekt może być piorunujący. Kto wie? Niewykluczone nawet, że to nie będzie jednorazowa aplikacja!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów