Lubrykanty
Żel-pjur Aqua 2 ml-waterbased - 50 sztuk
79,46
PLN
Żel- Fists Lubricating (500ml)
58,75
PLN
(117.50 PLN / litr)
Żel-AQUAglide liquid. 125ml
39,69
PLN
(305.31 PLN / litr)
Żel-AQUAglide cherry. 100ml
50,29
PLN
(502.90 PLN / litr)
Żel-AQUAglide rasberry. 100ml
50,29
PLN
(502.90 PLN / litr)
S8 WB Cooling Lube 50ml Cooling
22,83
PLN
(456.60 PLN / litr)
S8 WB Anal Lube 50ml Natural
22,96
PLN
(459.20 PLN / litr)
Żel-AQUAglide liquid. 250ml
55,35
PLN
(221.40 PLN / litr)
S8 WB Flavored Lube 125ml Vanilla
36,45
PLN
(280.38 PLN / litr)
S8 WB Flavored Lube 125ml Chocolate
37,39
PLN
(287.62 PLN / litr)
Żel-pjur Basic waterbased 100 ml
29,84
PLN
(298.40 PLN / litr)
Żel-pjur backdoor Comfort glide 100ml-waterbased with hyaluronan
57,46
PLN
(574.60 PLN / litr)
Żel-pjur Med Premium glide 1,5ml.-siliconebased lubricant - 50 sztuk
79,46
PLN
(7946.00 PLN / litr)
WICKED AQUA SENSITIVE 120ML
71,57
PLN
(596.42 PLN / litr)
WICKED AQUA SALTED CARAMEL FLAVORED 120M
78,41
PLN
WICKED AQUA WATERMELON FLAVORED 120ML
77,87
PLN
(648.92 PLN / litr)
Żel-BIOglide neutral 500ml.
131,59
PLN
(263.18 PLN / litr)


