Wczytuję dane...

Czego pragną mężczyźni?

Czego pragną mężczyźni?

Czego mężczyźni pragną w łóżku?


Każda kobieta chciałaby zadowolić swojego partnera, jednak czego on tak na prawdę pragnie?

Drogie Panie choć przyjęło się, że to mężczyźni mają,czy też chcą dominować w łóżku, czasami to my powinnyśmy przejąć inicjatywę!
Jako że Panowie chcą trzymać fason twardego samca i zdobywcy dlatego trudno się im przyznać o małej fantazji jaką jest dominująca partnerka.
Nie bójmy się rozkazać naszemu ukochanemu aby dał nam klapsa, pomasował piersi, zmienił pozycję gdyż,  będzie on z tego tak zachwycony,że natychmiast spełni oczekiwania  swojej ukochanej.


Panowie są wzrokowcami.. uwielbiają piękne kobiety!
Czasami dla odmiany chcieliby zobaczyć swoją wybrankę serca w czymś nietypowym.Choć często boją się poprosić partnerkę, aby do sypialni założyła seksowny strój to w głębi duszy jest to ich takie małe pragnienie.
Dziewczyny uwielbiamy się przecież stroić i przebierać dlaczego więc nie mogłybyśmy wykorzystać tego w łóżku? Takie urozmaicenia mogą dodać łóżkowym igraszkom nowego
smaku :)Często jest tak, że mężczyźni nie mogą usiedzieć spokojnie na jednym miejscu. Czym to idzie? Oczywiście wolą być cały czas aktywni, spędzać czas robiąc coś nowego.
Nie lubią monotonii. W łóżku jest tak samo.Jako, że nasz ukochany nie chce Nas ranić mówiąc, że nudzi go seks w wyznaczonych dniach i godzinach to po prostu zostawia sobie tą wiadomość dla siebie co doprowadza do nie miłych sytuacji.
Dziewczyny SPONTANICZNOŚĆ -to jest to czego pragnie każdy mężczyzna.
Seks w biurze, przebieralni, samochodzie czy też dyskretne igraszki w miejscach publicznych.
Reasumując mężczyźni choć nie dają po sobie poznać mają swoje małe fantazje, pragnienia.Chcąc spełnić ich zachcianki warto kupić sobie skromny strój nauczycielki
lub odważny strój kocicy ^^ W niespodziewanym dla niego momencie założyć go i pokazać swoje największe atuty.Nie zapominając oczywiście o nowych i ciekawych sposobach umilania sobie czasu.