Wczytuję dane...

Umil sobie wolne chwile dla swojego zdrowia i przyjemności

Umil sobie wolne chwile dla swojego zdrowia i przyjemności

Kulki Gejszy co to jest i do czego służy ?

To jedna lub dwie kulki połączone ze sobą. Głównym zadaniem kulek jest wzmocnienie mięśni Kegla. Mięśnie Kegla są mięśniami dna miednicy, rozciągają się od kości łonowej do kości ogonowej. Mają dość istotną rolę ponieważ mają za zadanie utrzymać narządy znajdujące się w miednicy przed upadaniem. Poprawiają doznania erotyczne, mogą stanowić element gry wstępnej zwłaszcza dlatego,że doskonale masują i pobudzają punkt G. Dużym plusem kulek Gejszy jest fakt iż w naturalny sposób pomagają one zwalczyć problem nie trzymania moczu,likwidują luźność mięśni po porodzie. Można je nosić podczas spacerowania, zakupów, sprzątania mieszkania. Intensywniejsze ruchy spowoduje szybsze automatyczne skurcze, które są bardziej efektowniejsze niż świadome ściskanie mięśni Kegla. Na rynku mamy do wyboru duża gamę kulek.

 

Jak wybrać kulki?

Wybierając produkt dla siebie zwróć uwagę na materiał z którego są wykonane kulki i sznurek którym są połączone, kulki wykonane z sylikonu łatwiej będzie utrzymać w czystości niż ich odpowiedniki z plastiku z normalnym sznurkiem. Możemy też spotkać metalowe lub szklane które nie są powiązane wyjmuje się je wyćwiczonych mięśniach Kegla aby dalej je ćwiczyć. Kulki mają różne rozmiary klasyczny rozmiar ma średnicę około 3-5 cm przy wyborze trzeba zwrócić uwagę na rozmiar aby nie były za duże. Osoby początkujące powinny zaczynać od kulek dużej średnicy ok. 3,5-3,8. Przy mało elastycznych mieśniach duże kulki lepiej się utrzymują w środku łatwiej ćwiczy się mięśnie czując, że na czymś się zaciskają. Ale też mogą być za duże dla osób które mają wąskie wejście do pochwy albo są jeszcze młode lub przed porodem w takich sytuacjach kobiety mogą nie odczuwać przyjemności z noszenia kulek a wręcz dyskomfort lub ból. Jeśli jesteś bardzo młoda lub masz wąską pochwę jeszcze nie rodziłaś lepiej użyć kulek o małej średnicy 3,2 cm Kobiety które mają luz w pochwie np. po naturalnym porodzie powinny używać kulek o średniej średnicy ok 3,8.

 Równie ważną rolą jeżeli chodzi o wybór kulek??

Jest dźwięk który wydają podczas ruchu najlepiej gdy są ciche i dyskretne a kulki wykonane z plastiku głośne nie sprawdzają się w codziennych czynnościach. 

Jak używać Kulek ?

Aplikacja kulek waginalnych jest bardzo prosta.Przypomina włożenie tamponu do pochwy. Aplikując kulki rozluźnij mięśnie i zadbaj o optymalną dla siebie pozycję na stojąco lub leżąco. Można również zastosować lubrykant który ułatwi aplikację.

Jak czyścić kulki ?

Kulki tak jak każde inne akcesoria erotyczne trzeba czyścić zarówno przed i po użyciu. Można to robić za pomocą ciepłej wody i mydła jednak znacznie lepszym sposobem jest używanie środków do pielęgnacji akcesoriów intymnych. Po wymyciu kulki należy starannie wytrzeć i przechowywać w wilgotnym miejscu. Kulki wykonane z sylikonu nie powinny mieć styczności z sylikonowymi środkami nawilżającymi. Należy używać lubrykanty na bazie wody.  

Kiedy pojawią się pikerwsze efekty?

Po około 6 tygodniach codziennego stosowania powinny pojawić się piuerwsze efekty?

Czy pary mogą używać kulek?

Jak najbardziej kulki mogą używać pary które lubią nie codzienność w sypialni.

Czy kulki nadają się na prezent?

Gadżety erotyczne takie jak wibrator czy inne stymulatory nie kiedy mogą wydawać się zbyt odważnym prezentem dla partnerki lub osoby bliskiej. Kulki Gejszy w tym przypadku są bardziej subtelniejszym i dyskretniejszym podarunkiem. Duze znaczenie tez ma prozdrowotna funkcja.