Wczytuję dane...

Czym są feromony?

Feromony

To substancje chemiczne wydzielane przez organizmy żywe w celach komunikacyjnych. Zwierzęta potrafią zlokalizować swoją partnerkę tylko po zapachu, nawet w dużych odległościach. W dzisiejszym świecie postanowiono wykorzystać tę właściwość do stworzenia feromonów w celu zwrócenia zainteresowania płci przeciwnej.

Jakie feromony istnieją na rynku?

Feromony pełnią różne funkcje. Ich składniki są tak komponowane, aby osiągnąć odpowiedni cel. Zazwyczaj wykorzystuje się je, aby pobudzić zmysły i zainteresowanie w sferze seksualnej. Specjalnie dobrane zapachy doprowadzą do szaleństwa partnera lub partnerkę, wzbudzając maksimum namiętności.

Męskie feromony zazwyczaj powodują, że postrzegamy go, jako silnego, męskiego i niezwykle atrakcyjnego kochanka. Kobiety sięgają po feromony, aby zwrócić na siebie uwagę panów, dodać sobie odrobinę kokieterii i ponętności.

Feromony stosuje się także np. w biznesie, aby wytworzyć przyjazną atmosferę lub zaprezentować swoją pewność siebie.

Ruszamy na podbój świata!

Zmysły od zawsze kierują człowiekiem, więc warto to skutecznie wykorzystać. Feromony można kupić w wygodnych buteleczkach, gwarantujących komfortowa aplikację w każdym czasie i miejscu.