Wczytuję dane...

Najpopularniejsze gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

W sypialni brakuje świeżości? Pragniesz władzy absolutnej w kwestii seksu? A może wręcz przeciwnie, zrobisz wszystko, co trzeba, aby pozwolić drugiej osobie na dominację? Wiemy, czego Ci potrzeba: erotycznych gadżetów do BDSM! Wybór wśród akcesoriów jest na tyle duży, że z powodzeniem znajdziesz idealny pomysł na pikantne igraszki we dwoje w dowolnie wybranym stylu: zarówno w wyrafinowanej, jak i ekstremalnej odsłonie.

O co chodzi z tym BDSM?

Zacznijmy od zrozumienia samego skrótu: w BDSM kryją się takie pojęcia jak “wiązanie”, “dyscyplina”, “dominacja”, “uległość”, “sadyzm” i “masochizm”. Nie bez przyczyny tematyka ta cieszy się powodzeniem wśród par szukających urozmaicenia w łóżku. Po części można zawdzięczać to popularności serii książek, a następnie filmów o Christianie Greyu, który wprowadza skromną studentkę Anę do świata wyuzdanego seksu. Historia BDSM jest jednak znacznie dłuższa - sięga czasów starożytnych. Przez cały ten czas, aż do dziś, praktyki seksualne oparte na dominacji i uległości fascynują z jednej prostej przyczyny: zgodnie z zasadami BDSM jedna osoba świadomie rezygnuje z kontroli, podczas gdy druga przejmuje nad nią władzę. Istotne jest to, że zabawa odbywa się po wyrażeniu zgody przez uległą lub uległego. Dla wielu par jest to sposób na wyzbycie się skrępowania i pogłębienia bliskości. Inni decydują się na zmianę z ciekawości oraz chęci przekroczenia swoich granic. Istotą tej praktyki jest natomiast korzystanie z erotycznych akcesoriów BDSM, które czynią seks pikantnym.

Seks w stylu “Pięćdziesięciu twarzy Greya”

Pomysłów na to, jak urozmaicić sobie łóżkowe igraszki z sadomasochizmem w tle, istnieje mnóstwo. Wiele z nich odnosi się bezpośrednio do wiązania, krępowania i kneblowania partnera lub partnerki przy użyciu specjalnych gadżetów erotycznych. W ruch powinny pójść wówczas wszelkiego typu kajdanki, liny bondage oraz opaski. Inne pozwalają na sprawdzanie granic związanych z bólem i rozkoszą. Do popularnych akcesoriów tego typu należą m.in. pejcze, baty, klamry, zaciski, ale także piórka. Lubiący dominację sięgają ponadto po maski, obroże i pasy cnoty, które nadają spotkaniu dodatkowej pikanterii. Jak używać takich gadżetów? Można posiłkować się podpowiedziami sugerowanymi przez samego Christiana Greya, ale można też testować akcesoria na sobie zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Najważniejsze jest to, aby zawsze stosować je po wyrażeniu zgody przez drugą osobę oraz tak, aby nie przekroczyć granicy, którą wyznaczy ona przed zabawą.

Akcesoria dla miłośników silnych wrażeń

Oddzielną kategorię popularnych akcesoriów erotycznych tworzą przedmioty przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników lub takich, którzy pragną sprawdzić swoje granice i spróbować czegoś zupełnie innego. Są to tzw. gadżety medyczne wyglądem przypominające przyrządy do badań lekarskich, w rzeczywistości będące seksualnymi zabawkami o specyficznym zastosowaniu. Wystarczy wspomnieć tu koło kolczaste, wziernik dopochwowy czy rozszerzacz do cewki moczowej, aby wyobraźnia zaczęła działać! Akcesoria tego typu należy stosować zgodnie z sugestiami producenta (niektóre z nich nadają się do jednorazowego użytku, inne należy regularnie dezynfekować). Kolekcjonerom wrażeń do gustu może przypaść też elektrostymulacja. Wybrane gadżety zostały uzupełnione o zasilacze uwalniające impulsy elektryczne o odpowiednim natężeniu. Są to zarówno różnego rodzaju wtyczki oraz zaciski, jak i wibratory czy dilda o klasycznym wyglądzie. Stymulacja kierowana w stronę wrażliwych zakończeń nerwowych może sprawiać przyjemność miłośnikom silniejszych wrażeń. Akcesoria erotyczne należy stosować zgodnie z instrukcją producenta.

Popularne gadżety erotyczne dla miłośników BDSM w eRozkosz!

Jeśli lubicie wyuzdane zabawy w wyrafinowanym stylu, różnorodność akcesoriów BDSM z pewnością Was zachwyci! Jeśli jednak dopiero szukacie swojego pomysłu na pikantny seks, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po gadżety erotyczne dostępne w naszej ofercie. Poziom wrażeń będzie zależał przede wszystkim od Waszej wyobraźni!