Wczytuję dane...

Sesja fotograficzna

Sesja fotograficzna

Fantazjuje o Tobie, gdy nie ma Cię przy mnie fantazjuje o Tobie, gdy jesteś obok.

Jesteś moim erotycznym natchnieniem. Z Twojego powodu zaczęły mnie nudzić erotyczne filmy.

Rozstanie z Tob jest udręką dla mojego ciała, dlatego tez zaproponowałem zrobienie Ci sesji fotograficznej. Tylko dla mnie z twarzą ukryta za pełna flitu maseczką.

Dla komfortu tła i świętego spokoju wynająłem stylowy apartament z pięknym łożem.

Patrzę na Ciebie jak powoli ściągasz szlafroczek jak seksownie wyglądasz w bieliźnie.

Chciałbym teraz zanieść Cię do łózka i rozpieszczać pocałunkami, ale wiem, że nie wykorzystanie tego czasu na fotografie będę sobie wypominał za każdym razem, gdy się rozstaniemy.

Leniwie przeciągasz się na prześcieradle. Odruchowo utrwalam aparatem ten zmysłowy obraz jeszcze troszkę nerwowo jak na amatora fotografa przystało. Powoli odwracasz na brzuch i wolnym ruchem zmysłowa wypinasz biodra. Robię drugie zdjęcie. Wtedy wyciągasz przed siebie ręce i kładąc swój ciężki biust na łóżku jeszcze mocniej eksponujesz pośladki. Twoje dłonie powoli wędrują na pośladki delikatnie je rozchylając. Robiąc kolejne zdjęcie słyszę, jak łomocze mi serce czuje niewygodną twardość w spodniach. Podziwiając krągłość bioder wyobrażam sobie jak pięknie musi wyglądać Twoja cipka schowana za koronkami.

Chciałbym mieć kilkanaście zdjęć, więc musze walczyć ze sobą by nie przerwać sesji i nie zasmakować rozkoszy Twojego ciała.

Odwracasz się i siadasz na brzegu łózka. Odpinasz stanik. Pozwalasz mu opaść na podłogę.

Twoje dłonie zasłaniają piersi by już po chwili odkryć sterczące sutki.

Podnosisz jedna pierś bym mógł zobaczy jak Twój język liże sutek. Siłą woli robię tylko zdjęcie.

Patrzę zafascynowany jak teraz ugniatasz swój biust jaką ci to sprawia przyjemność.

Robię kolejne zdjęcie. Wstajesz i patrząc na mnie oblizujesz powoli usta po czym do delikatnie rozchylonych wsuwasz palec ssiesz go patrząc mi w oczy.

Ściągasz następnie majteczki. Zajmują miejsce obok biustonosza. Kładziesz się na plecach i najpierw bawisz się piersiami po czym Twoje obie dłonie wędrują powoli do mokrego już łona.

Zafascynowany patrzę jak powoli pieścisz łechtaczkę. Po czym oblizujesz paluszek i wkładasz w swoja cipke. Po chwili go wyciągasz by znów bawić się na zewnątrz.

Stoję jak zahipnotyzowany na szczecie przypominam sobie o celu tego pokazu i robię wspaniale foty.

Figlarnie się uśmiechasz po czym targana już rozkoszą przygryzasz wargę i cichutko jęczysz.

Nie pozwalasz sobie na orgazm. Sięgasz po   stojącą przy łóżku oliwkę LoveStim i nacierasz nią całe ciało. Specjalnie dłużej koncentrujesz się na wszystkich strefach erogennych.

Zwykle to ja robię ci ten masaż wiec teraz wyobrażam sobie dotyk Twojego ciała i strasznie za tym tęsknie. Pragnę Ciebie całym ciałem, wszystkimi zmysłami.

Lśniąca od oliwki odwracasz się na łóżku w moja stronę tak że zmienia mi się perspektywa.

Twoja głowa znajduje teraz się najbliżej mnie i delikatnie jest poza krawędzią łózka. Gdy to zauważam oblizujesz wargi i mokre już rozchylasz tak jak byś chciała żebym wprowadził tam członka.

Widzę to oczami wyobraźni jak wypełniam Ci usta po czym nachylam się by mocnymi ruchami języka dać rozkosz Twojej łechtaczce. Powstrzymuje się przed działaniem.

Robię zdjęcia już drżącymi rękami. Obchodzę łózko i staram się uwiecznić ten fascynujący widok z różnych stron.

Moje podniecenie sięga zenitu, gdy wyciągasz spod poduszki korek analny ozdobiony świecącym klejnocikiem ze zbiorów erozkosz.pl. Nawilżasz go oliwką po czym powolutku umieszczasz na miejscu. Zdobywając je powoli. Wolniutko chcesz, żeby ten widok mnie rozpalał. Następnie wracasz do pierwszej pozycji z sesji i wypinasz w moja stronę biodra. Robię ostatnie zdjęcie, już nie dbam o jego ostrość i odrzucam aparat.