Wczytuję dane...

Gry i zabawy erotyczne

Gry erotyczne – top 10 gier erotycznych

Emocjonująca i pikantna rozgrywka, w której nie ma przegranych? Gry erotyczne to szansa na to, aby Wasz wieczór zamienił się w pełną ekscytacji i uniesień noc. Razem stwórzcie dobrany team i zerwijcie z rutyną. Poznajcie się na nowo i pozwólcie, by skrywane pragnienia i fantazje ujrzały światło dzienne. Gry erotyczne dla par są przeznaczone nie tylko dla kochanków, którzy dopiero poznają swoje miłosne sekrety. To także odkrycie nowych doznań w związkach z długim stażem.

Zaskocz swoją drugą połowę i zamień nudny wieczór w pełną ekscytujących zwrotów akcji noc. Spełnijcie własne fantazje i marzenia. Erotyczne gry planszowe i karciane to doskonała okazja do intymnych zabaw we dwoje.

Czym są gry erotyczne? Gry miłosne dla dwojga, po których będziecie mieli ochotę na więcej

Erotyczne gry planszowe czy karty do gier erotycznych to propozycje dla par, które poszukują nowych doznań w związku. Wśród nich można znaleźć wiele interesujących i podnoszących temperaturę w sypialni propozycji przenoszących kochanków w świat wyzwań, eksperymentów i namiętności. Taki zestaw erotyczny dla par to okazja do przekroczenia Rubikonu najskrytszych fantazji seksualnych i włączeniu ich na stałe do programu nocnych zabaw. Za pomocą intymnych pytań czy kostek do gry planszówki dla par z niewinnej rozrywki zamienią się w gorący flirt, którego meta znajduje się w Waszej sypialni.

Top 10 gier erotycznych, które rozbudzą zmysły + bonusowa 11 pozycja w rankingu

Gry intymne dla dwojga to niekonwencjonalny sposób, aby dostarczyć sobie i drugiej stronie solidnej porcji rozrywki. Dzięki nim spędzicie niezapomniane chwile i poznacie bliżej własne upodobania erotyczne. Gry dla par bawią, edukują, a dobrze rozegrane potrafią rozpocząć wieczór, którego finał będzie obfitował w pełną uniesień noc. Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu duetów, przedstawiamy ranking top 10 gier erotycznych uzupełnionych o bonusową 11 pozycję, których tytuły pozostaną na długo w Waszej pamięci. W naszym top of the top znalazły się:

 1. LoveStim Gra.
 2. Wyzwanie – interaktywna 30-dniowa gra erotyczna.
 3. Wrota namiętności.
 4. Mistrz.
 5. 50 twarzy zniewolenia.
 6. Master & Slave – Bondage.
 7. Rozkosz.
 8. Gorące igraszki.
 9. Kości kamasutra.
 10. Sexplozja.
 11. Sweet.

Co znajdziesz w zestawie każdej gry oraz czego możesz się spodziewać, wybierając jedną z nich, dowiesz się, przechodząc do dalszej części artykułu.

Gra LoveStim – sprawdź, jak osiągnąć rozkosz

„LoveStim” to pierwsza pozycja w rankingu. Nie bez powodu umieściliśmy ją na początku zestawienia. Ekskluzywna erotyczna gra dla par, w której kochankowie pragną od seksu czegoś więcej. Zestaw jest doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą delektować się każdą chwilą spędzoną z partnerem lub partnerką. Gra jest zaprzeczeniem tego, że wygrać może tylko jeden. Zestaw powstał po to, aby obie ze stron mogły dotrzeć do granic namiętności.

Zestaw erotyczny dla par zawiera takie elementy, jak:

 • opaska na oczy, która może pełnić również rolę sznura do krępowania lub przywiązywania partnera/partnerki,
 • 50 kart (25 dla niej i 25 dla niego,
 • żel nawilżający Pocket Touch,
 • 22 cm piórko zakończone delikatnymi włoskami,
 • 13 cm wibrator o anatomicznym kształcie.

Zasady są dość proste. Ta gra seksualna dla par złożona jest z dwóch etapów. Pierwszy ma wprowadzić w miły i przyjemny nastrój obie strony. Drugi natomiast ma za zadanie wywołać silne pożądanie poprzedzone pieszczotami i rozpalającym flirtem. Zestaw dedykowany jest zarówno parom z krótkim stażem, jak i kochankom, którzy w swoim wieloletnim związku poszukują nowych doznać w łóżku.

„LoveStim” to łamanie barier i podkręcenie temperatury życia erotycznego. Kochankowie, dzięki podniecającym zadaniom umieszczonym na kartach, mogą zerwać z rutyną i umocnić między sobą więź. Za sprawą prostych poleceń wejdziecie do świata subtelnych pieszczot oraz bardziej odważnych wyzwań. Co otrzymujecie w zamian? Pełną gotowość do intymnej rozgrywki, której finał skończy się za drzwiami Waszej sypialni.

Podniecające Wyzwanie – interaktywna gra erotyczna, dzięki której rośnie napięcie seksualne

Dzięki grze możecie oboje wkroczyć do świata pikanterii i zmysłowości. „Wyzwanie” to gra erotyczna, która doprowadza do podniecenia i kusi oboje kochanków, do jak najszybszego oraz namiętnego spotkania. Za sprawą odważnych zadań, czekających na każdą ze stron, dowiecie się więcej na temat Waszych najskrytszych miłosnych marzeń.

Gra ma za zadanie wprowadzić kochanków w miłosny nastrój już na samym początku dnia. To swoiste preludium do tego, co wydarzy się nocą. Pozbycie się erotycznych myśli nie będzie łatwe. Pożądanie towarzyszyć będzie do samego wieczora, kiedy to w końcu uwolnicie dziką namiętność za drzwiami sypialni.

Erotyczna gra dla par zawiera w zestawie:

 • 60 kart (po 30 dla każdej ze stron),
 • 4 karty dodatkowe, które pozwalają powtórzyć zadanie lub przełożyć rozkosz na inny dzień,
 • instrukcję.

Dla podniesienia temperatury warto uzupełnić zestaw o dodatkowe akcesoria erotyczne, jak: piórko, kajdanki czy opaskę na oczy, lub znaleźć alternatywne przedmioty, które z łatwością je zastąpią. Erotyczne karty do gry na odwrocie mają zapisane zadania – 30 zadań dla niej i 30 zadań dla niego. Instruują Was, jakich zadań będziecie musieli się podjąć w przeciągu danego dnia, tygodnia czy miesiąca. Zmysłowość i napięcie będzie rosło do momentu Waszego spotkania po całym dniu rozłąki. Bez potrzeby gry wstępnej przejdziecie za drzwi sypialni, w której poczujecie magię rozkoszy. Zostawcie swoim partnerom karty z wyzwaniami w nieoczywistych miejscach, aby poziom podniecenia rósł z każdą chwilą.

Wrotna namiętności – erotyczna gra dla par, które poszukują wrażeń

Tym razem producent zatroszczył się także o pary, które poszukują ekscytujących doznań za drzwiami sypialni. „Wrota namiętności” jest serią karcianych gier miłosnych, łączących proste zasady i różnorodność zadań. Intymna gra powstała po to, aby zrzucić zasłonę nieśmiałości i wnieść do życia erotycznego nieco więcej pikanterii.

Co zawiera ta gra wstępna dla par? Przede wszystkim karty do gier erotycznych, które obejmują:

 • talię 52 kart podzielonych na 3 rundy: flirt, namiętność, perwersję,
 • 8 kart specjalnych – umożliwiają odwołanie lub przeniesienie zadania, a także wydłużenie czasu jego trwania.

Gra erotyczna jest łudząco podobna do klasycznej gry w wojnę. Wygrywa zatem ta osoba, która przebije swojego „rywala” starszą kartą. Strona przegrana wykonuje zadania zapisane na odwrocie. Przed Wami 3 ekscytujące i podniecające rundy:

 • flirt – karty 2-5,
 • namiętność – karty 6-10,
 • perwersja – figury od waleta po asa.

Przegranym jest ten, kto zbierze najwięcej kar. Jakiej nagrody może spodziewać się wygrany? To zależy od jego fantazji i najskrytszych marzeń seksualnych. Jedno jest pewne. Ten pojedynek musi zakończyć się Waszym orgazmem.

Daj się poznać jako Mistrz zabaw erotycznych

Gry erotyczne bez wątpienia wymagają od obu stron zaufania. „Mistrz” to rozgrywka, która rozgrzeje Was do czerwoności, wprowadzając do życia erotycznego elementy dominacji i posłuszeństwa. Erotyczna gra dla par w takim wydaniu z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą przenieść za drzwi sypialni swoje fantazje, o których dotychczas nie mówiliście lub baliście się wspomnieć.

Co znajdziecie wewnątrz pudełka? Erotyczna gra dla par zawiera zmysłowe akcesoria dające pełnię rozkoszy. Są to:

 • dwustronna plansza,
 • 2 pionki,
 • kostka do gry,
 • 25 kart,
 • skórzany pejcz,
 • kajdanki,
 • opaska na oczy,
 • wibrator,
 • instrukcja.

Celem obojga kochanków jest poruszanie się pionkami po planszy. Odkrywanie kart zbuduje między Wami napięcie, a wyzwania zapisane na kartach pozwolą przenieść życie erotyczny na wyższy poziom i odkryć rozkosz, jakiej jeszcze nie mieliście okazji doświadczyć. Droga przez planszę prowadzi do czerpania przyjemności z dominacji i uległości, które w rezultacie pozwolą Wam odkryć nowe oblicze seksu.

Wejdź do świata Christiana Greya i zagraj w 50 twarzy zniewolenia – pikantne gry z seks pozycjami

Chcecie tak jak Grey i Anastasia poczuć rozkosz za progiem Waszego pokoju uciech? „50 twarzy zniewolenia” to przeniesienie bestsellerowej powieści erotycznej na planszę, która pozwoli wyzwolić w Was pożądanie i namiętność.

Co zawiera niegrzeczny zestaw erotyczny dla par? W opakowaniu znajdują się 50 kart, na których zostały przedstawione pozycje seksualne, pozwalające spełnić najskrytsze fantazje. Pikanterii dodadzą akcesoria, które możecie znaleźć w domu – krawaty lub paski mogą posłużyć jako dodatkowy rekwizyt. Jak je wykorzystać? Pozwólcie, aby Wasze erotyczne wyobrażenia mogły ujrzeć światło dzienne.

Master & Slave - Bondage - gry erotyczne dla kobiet i mężczyzn poszukujących doznań

Gra erotyczna dla par, która niewątpliwie nawiązuje do pozycji opisanej wyżej. Nie da się ukryć, że „Master & Slave – Bondage” to gra dla osób doświadczonych, które chcą wnieść do sypialni elementy dyscypliny, uległości i dominacji na jeszcze wyższy poziom. Te gry erotyczne wyróżniają się bogatym repertuarem technik BDSM z elementami krępowania, bicia czy kneblowania.

Gra seksualna dla par zawiera pokaźny arsenał akcesoriów takich, jak:

 • 24 karty,
 • kajdanki na nadgarstki,
 • kajdanki na kostki,
 • pas,
 • lina,
 • obroża,
 • knebel,
 • opaska na oczy,
 • piórko,
 • packa,
 • zestaw do spinania w kołyskę,
 • pejcz.

Gra bez wątpienia wprowadzi Was w świat BDSM i pozwoli poznać jego najmroczniejszą stronę. „Master & Slave – Bondage” można traktować zarówno jako zestaw do BDSM, jak i jako rodzaj gry, polegającej na wypełnianiu kolejnych zadań. To, na co zdecydujecie się tym razem, zależy wyłącznie od Was.

Poczuj Rozkosz i zagraj w zmysłowe gry erotyczne

Planszówki dla par w tym wydaniu cieszą się popularnością z uwagi na połączenie klasycznej planszy z pikantną instrukcją, które razem są doskonałą propozycją dla osób, chcących zgłębić seksualność, a przy tym nie mają oporów przed wykonaniem erotycznych zadań.

W zestawie sex gry dla dwojga znajdziesz:

 • planszę do gry,
 • dwa pionki,
 • 24 karty,
 • kajdanki,
 • świeczki,
 • strusie pióro,
 • kostkę,
 • instrukcję.

Rozbierane gry dla dwojga, takie jak „Rozkosz”, podniosą temperaturę w niejednym związku. Już po kilku rzutach kostką oboje staniecie przed sobą nadzy. To od pozycji Waszego pionka na planszy zależy czy będziecie mogli wylosować jedną z kart z zadaniem. Po ostatnim rzucie kostką możecie przejść do przyjemniejszej części wieczoru.

Gorące igraszki podczas wspólnego wieczoru – miłosne gry dla dwojga

Intymne gry dla dwojga, które pozwolą wznieść się na orbitę rozkoszy od firmy RAZEM. Tym razem wchodzicie do świata erotyzmu z grą „Gorące igraszki”, pozwalającą odkryć tajemnice seksualności i doświadczyć maksimum przyjemności w chwilach uniesień.

W opakowaniu znajdziesz 80 kart do gier erotycznych podzielonych na 4 talie:

 • talia Flirt – dzięki niej zainicjujesz grę wstępną,
 • talia Igraszki – za pomocą kart rozpoczniesz erotyczną przygodę,
 • talia Gorące szaleństwo – pikanterii dodadzą karty, które poprowadzą Was do przyjemnego finału,
 • talia Moje marzenie erotyczne – dzięki niej spełnisz swoje najskrytsze fantazje.

Poza powyższym zestaw zawiera również akcesoria erotyczne:

 • wibrator,
 • nakładkę wibracyjną na penisa,
 • piórko,
 • wstążkę,
 • płytę DVD, na której znajdziecie materiał, wprowadzający Was w erotyczno-miłosny nastrój.

Wasza gra rozpoczyna się od wprowadzenia odpowiedniego nastroju w sypialni. Intymna atmosfera podkręci nieco temperaturę i pobudzi Wasze zmysły. Następnie przechodzicie do pierwszej talii kart, która jest zarazem pierwszym etapem gry. Wolicie przejść do konkretów? Pomińcie trzy pierwsze talie i rozpocznijcie grę od Waszych najskrytszych marzeń erotycznych.

Rzuć kostką i zdaj się na los – kostki do gry erotycznej, które możecie mieć zawsze przy sobie

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć kostek do gry, które coraz częściej zastępują klasyczne gry miłosne planszowe i karciane. W tym przypadku wystarczą 2 kości i zdanie się na los, który wyznaczy Wam część ciała i miejsce, w którym będziecie mogli oddać się rozkoszy.

Kostki sprawdzą się jako doskonała gra wstępna dla par lub zastąpią klasyczne rozbierane gry planszowe, których nie spakujecie tak łatwo na wspólny wakacyjny wyjazd. To, co daje przewagę kościom nad kartami i planszówkami to ich mały rozmiar. Z łatwością zmieszczą się do kieszeni spodni, torebki lub kieszonki w walizce podróżnej. Już kilka rzutów zamieni zwyczajny wieczór w grę pełną wyzwań i uniesień. Dzięki kostkom do gry poznasz lepiej ciało partnera/partnerki i staniesz się jedynym posiadaczem mapy stref erogennych drugiej połówki.

Gry erotyczne dla dwojga, które doprowadzą Was do Sexplozji

Sexplozja to zestaw trzech gier, które nie pozwolą Wam szybko opuścić sypialni. Ten wieczór zaczniecie od gry wstępnej i łóżkowych igraszek, by na końcu dowiedzieć się, która seks pozycja sprawia najwięcej przyjemności.

W zestawie znajdują się takie gry planszowe dla par, jak:

 • Gra wstępna,
 • Smaki Miłości,
 • Gra w pozycje.

Sexplozja zawiera łącznie:

 • 3 plansze,
 • 1 ruletkę,
 • 58 kart z zadaniami,
 • 40 małych kart z pozycjami seksualnymi,
 • 2 pionki,
 • strzałkę,
 • kostkę do gry,
 • instrukcję.

Planszowe gry erotyczne Sweet – erotyka i dobra zabawa mogą iść w parze

Ranking zamykamy grą, która w przeciwieństwie do pozostałych opisanych wyżej jest nieco innym podejściem do kwestii seksu. Stąd też nasza decyzja o dodatkowej bonusowej pozycji. Gry planszowe erotyczne „Sweet” od firmy RAZEM to wyeliminowanie przesadnej namiętności i rozkoszy na rzecz uśmiechu i zabawy. Luźniejsza forma gry ma przede wszystkim być mile spędzonym czasem w doborowym towarzystwie ze szczyptą pikanterii w tle. To, jak zakończycie grę, zależy wyłącznie od Was.

Co tego typu gry romantyczne dla dwojga proponują w swoim zestawie? W opakowaniu znajdziecie:

 • 24 karty,
 • planszę,
 • 35 żetonów,
 • pionki,
 • kostkę do gry,
 • kajdanki.

Idea gry oparta jest na rozmowie obojga partnerów o ich najskrytszych fantazjach erotycznych. Za pomocą losowanych kart możecie zgłębić wiedzę na temat Waszych marzeń. Gra w intymne pytania pozwoli poznać się na nowo i umocnić więź z partnerem/partnerką. Gra przewiduje również zmysłowe pieszczoty, które mogą stać się preludium do realizacji seksualnych pragnień.

Ile kosztują gry erotyczne? Cena

Wejdź do świata namiętności, fantazji i rozkoszy dzięki grom, które wprowadzą do Waszego związku odrobinę pikanterii. Już za niespełna 10 zł możesz stać się posiadaczem interesujących propozycji, do których należą karty do gier erotycznych, kostki do gry erotycznej lub gry miłosne planszowe, obok których nie można przejść obojętnie. Zostań ekspertem w dziedzinie erotyki i spraw swojej drugiej połowie niezapomniany wieczór. Dołącz do eROZKOSZ na profilu Facebook i bądź na bieżąco z naszą ofertą. Sprawdź promocje, zniżki i rabaty.

Gry rozbierane dla dwojga, które rozpalą Wasze zmysły i pozwolą osiągnąć maksimum rozkoszy – poznaj propozycje na udany wieczór na erozkosz.pl

Z naszą ofertą zaplanujesz dzisiejszy wieczór, który będzie obfitował w czas pełen ekscytujących wyzwań i seksualnych uniesień. Poczujesz rozkosz, o której dotychczas mogłeś lub mogłaś jedynie usłyszeć. Oddajemy do Twojej dyspozycji pełen zestaw gier erotycznych dla par podnoszący temperaturę w związku i zacieśniający Wasze relacje. Poznajcie się na nowo i spełnijcie swoje najskrytsze fantazje. Poczujcie dreszczyk emocji i budujcie napięcie, które pozwoli Wam się zbliżyć.

Sex gry planszowe dla odważnych? Zajrzyj do naszych propozycji. Zamień wieczór w pełną uniesień noc. Poczujcie swoją bliskość i spełnijcie erotyczne marzenia. Zamów gry erotyczne w szybki i bezpieczny sposób. Gwarantujemy pełną dyskrecję.