Wczytuję dane...

Pierścień erekcyjny skutki uboczne.

Pierścień erekcyjny skutki uboczne.

Dzięki pierścieniowi erekcyjnemu mężczyzna może dłużej czerpać przyjemność z seksu. Produkt powinien być jednak używany zgodnie z zaleceniami. Pierwsze użycie go nie powinno być dłuższe niż 10 minut, podczas kolejnych stosunków nie powinien być stosowany powyżej 25–30 minut. Należy też odczekać przynajmniej godzinę, zanim zostanie założony na penisa ponownie. Dlaczego? Zbyt długie i częste noszenie pierścienia erekcyjnego może mieć poważne skutki uboczne, doprowadzić do uszkodzenia nerwów w penisie, a w konsekwencji nawet wystąpienia martwicy tego narządu. Trzeba pamiętać, że wszelkie niepokojące objawy związane z używaniem pierścieni erekcyjnych, takie jak ból, skrajny dyskomfort czy obrzęk, powinny skłonić nas do rezygnacji z używania tego gadżetu. Jeśli objawy utrzymują się, niezbędna będzie konsultacja z lekarzem.

Wyłącznie prawidłowe stosowanie pierścienia erekcyjnego jest bezpieczne i nie niesie za sobą skutków ubocznych.

Pierścień erekcyjny

Urozmaicanie życia seksualnego za pomocą pierścienia erekcyjnego cieszy się coraz większą popularnością. Zastosowanie tej zabawki erotycznej daje gwarancje dłuższego i efektywniejszego stosunku. Pierścień erekcyjny wykonany z materiałów w pełni bezpiecznych dla skóry.

W naszym sklepie e-rozkosz.pl oferujemy pierścienie na penisa w różnych wzorach i z różnych materiałów. Od prostego plastikowego pierścienia, przez solidne stalowe pierścienie, aż po pierścienie erekcyjne wibrujące.

Masz problemy z erekcją? Pierścienie erekcyjne zapewniają długotrwałe utrzymanie erekcji, zwiększy stymulację, spowolni wytrysk i zapewni niesamowite doznania.

Jak stosować pierścień erekcyjny?

Decydując się na zakup pierścienia erekcyjnego, należy dokładnie zmierzyć obwód penisa. Pierścień erekcyjny zakłada się na trzon penisa, co uniemożliwia odpływ krwi z ciał jamistych. Można poczuć się pewniej, co przekłada się na jakość stosunku – również na jego czas trwania.

Rozciągliwe pierścienie erekcyjne, można używać zarówno z prezerwatywą, jak i bez niej. Po prostu umieść go u nasady członka, aby idealnie go dopasować. Aby doznania były jeszcze bardziej przyjemne, użyj pierścieni wraz z żelami intymnym. Każdy rodzaj pierścienia zdejmuje się tak samo: w odwrotnej kolejności niż podczas zakładania, czyli najpierw wyjmujemy penisa, a później jądra.

Jak działa pierścień erekcyjny?

Jak działa pierścień erekcyjny? Nakłada się go na penisa, co ogranicza odpływ krwi z członka podczas wzwodu. Pozwala to na długotrwałe utrzymanie erekcji. Mechanizm działania gadżetu nie jest skomplikowany. Gadżet naśladuje po prostu naturalne procesy zachodzące w organizmie mężczyzny. Warto dodać, że obecność pierścienia erekcyjnego nie tylko pomaga, ale i dostarcza intensywnych doznań seksualnych obojgu partnerom. Ponadto sprawia, że mężczyzna czuje się pewniej, ponieważ pozbywa się stresu związanego z wcześniejszymi niepowodzeniami. Chcesz wzbogacić swoje życie seksualne? Pierścień erekcyjny jest bardzo popularnym gadżetem erotycznym, może pomóc mężczyznom, którzy mają problemy z erekcją, są w stanie wydłużyć czas wzwodu, a często także wzmocnić doznania partnerki podczas stosunku. Należy jednak przestrzegać jego zasad stosowania pierścienia erekcyjnego. Gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród kobiet. Coraz więcej mężczyzn sięga po gadżety erotyczne ? Dlaczego? Głównym celem jest zagwarantowanie partnerce i sobie jak największych doznań.

Jak czyścić pierścień erekcyjny?

Kluczowe jest, by pierścień erekcyjny utrzymywać w czystości. Oznacza to, że trzeba go myć wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła zawsze przed i po użyciu. Aby korzystanie z pierścienia erekcyjnego było komfortowe, warto nakładać go z lubrykantem, najlepiej produktem nawilżającym wyprodukowanym na bazie wody. Warto, również usunąć owłosienie z męskich okolic intymnych.