Wczytuję dane...

DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 99,99 ZŁ

ZAMÓW TELEFONICZNIE 
801 011 338 lub SMSem 724 689 275
Wszystkie nasze paczki są DYSKRETNE

Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: LovelyLovers

BeMINE 10ml PURE BEZWONNE MOCNE FEROMONY DLA MĘŻCZYZN

69,00 PLN

LOVELY LOVERS BeMINE 10ml (0.34 fl. oz.) PURE MAN

Bezwonne skoncentrowane feromony dla mężczyzn


Efekt badań nad 107* substancjami (tzw. atraktantami zapachowymi)
*- aby uzyskać specjalną formułę BeMINE INTENSE Pheromones zostało przebadane aż 107 różnych składników


Czym jest koncentrat feromonów i jak działa?

Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:

  • zwiększając zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie
  • budując aurę dominacji wokół mężczyzny

     Skoncentrowana forma i odpowiednie proporcje tzw. "atraktantów zapachowych" dodatkowo potęgują efektywność feromonów, które wytwarza każdy z nas. Proces ten jest bardzo dobrze widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na codzień.


  Feromony, czyli niewidoczny sojusznik randkowicza

  Zapoznaj się z artykułem poświęconym tematyce przydatności feromonów w życiu każdego, kto chciałaby pomóc swojemu urokowi w celu zrobienia dobrego pierwszego wrażenia, nawiązania relacji czy utrzymania namiętności w stałym związku.

  Link do artykułu: http://www.miastokobiet.pl/feromony-czyli-niewidoczny-sojusznik-randkujacej-kobiety  lovely lovers bemine feromony


  MiastoKobiet mówi o BeMINE

     W walentynkowym numerze prestiżowego magazynu MiastoKobiet w dziale "Rozkosz dla dwojga: SKONCENTROWANE NA TOBIE" można przeczytać o serii LOVELY LOVERS BeMINE.
  Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł:


  Dla kogo?

  BeMINE PURE MAN od LOVELY LOVERS to bezwonny koncentrat feromonów dla każdego mężczyzny, który chce świadomie i niepostrzeżenie wykorzystać ich działanie. Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:

  1) ATRAKCYJNOŚĆ i FLIRT dzięki działaniu na podświadomość kobiet staniesz się bardziej atrakcyjny w ich oczach, przez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!
  2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIE atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Ułatwia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.
  3) EFEKTY W PRACY po zastosowaniu męskich feromonów będziesz odbierany jako partner godny zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.
  4) SAMIEC ALFA feromony zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie oraz zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.

  Sprawdzona receptura "INTENSE Pheromones" - 1 miejsce!

  Efektywność działania feromonów zależy przede wszystkim od ich koncentracji oraz optymalnych proporcji, która jest pilnie strzeżoną tajemnicą producenta. Bezwonna formuła jest idealna do używania równolegle z ulubionymi perfumami. Potwierdzeniem zadowolenia klientów jest fakt, że marka LOVELY LOVERS zajęłą 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie "LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014". Jest to konsumencki projekt, który każdego roku wyłania najbardziej popularne, nowe i innowacyjne marki w swoich kategoriach. LOVELY LOVERS może się poszczycić wygraną w kategorii: "preparaty intymne". Dziękujemy!
  Zwycięzca konkursu:
  ZŁOTA SIÓDEMKA branży kosmetycznej 2015


     ZŁOTA SIÓDEMKA Branży kosmetycznej 2015 to ogólnopolski konkurs organizowany przez TVEXPO na łamach TVP2 oraz POLSAT CAFE, gdzie produkty LOVELY LOVERS zostały uznane za najlepszej jakość kosmetyki intymne wygrywając tegoroczną edycję w kategorii "żele i spray'e intymne".


  lovely lovers złota siódemka branży kosmetycznej

  Zobacz film o zwycięzcach konkursu ZŁOTA SIÓDEMKA:


  Czemu BeMINE PURE MAN są bezwonne?

  Bezwonny koncentrat feromonów jest idealnym rozwiązaniem, gdy nie chcesz rezygnować z ulubionych perfum, ale chcesz mieć na sobie feromony i korzystać z ich działania "z ukrycia" na osoby w Twoim otoczeniu. Bezwonna formuła nie ingeruje w zapach perfum. Możesz je nanieść oddzielnie bądź przelać feromony do flakonu perfum.
  Dlaczego feromony mogą ułatwić podryw i dominację w grupie?

  Jest to przede wszystkim zasługa wysokiej koncentracji feromonów. Dzięki temu są one szybko odbierane przez otaczające nas osoby. Specjalna silna formuła BeMINE PURE stopniowo uwalnia związki feromonów, aby efekt ich działania trwał jak najdłużej. Efekt utrzymuje się nawet do 12 godzin


  Czy tak silne feromony są bezpieczne?

  Tak, BeMINE przeszły szereg badań, które potwierdziły bezpieczeństwo ich stosowania mimo wyjątkowo wysokiej koncentracji. Ponadto specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu czy pościeli, dzięki czemu jest niewidoczny dla oka.
  SPOSÓB UŻYCIA:

  Flakon starcza na bardzo długo, ponieważ jest to koncentrat. Dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu wygodnego zakraplacza. Najlepiej w okolicy szyi (np. za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. zegarek, mankiety). Można też nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy aby w powietrzu unosiły się feromony.

  UWAGA: bezwonne feromony możesz dodać do swoich ulubionych perfum, ponieważ formuła BeMINE PURE nie ingeruje w ich zapach.

  Pojemność: 10ml

  Wyniki badań termowizyjnych

  Poniżej przedstawiamy wyniki badań nad optymalnym miejscem stosowania feromonów. W laboratorium LL został przeprowadzony szereg badań przy użyciu kamery termowizyjnej. Technologia ta pozwala na rejestrację promieniowania cieplnego emitowanego przez ciała fizyczne o długości fal 0,9 - 14 µm w tym ciała ludzkiego. Dzięki temu wyraźnie widać najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najbardziej efektywne.


  Jak widać na rysunkach numer 1 i 2 w przypadku stosowania na rękach optymalnym miejscem jest wewnętrzna część nadgarstka, gdzie temperatura jest średnio wyższa o 11,3% względem reszty.

  Jeśli natomiast przyjrzymy się strefie głowy (rys. 3 i 4) możemy wyróżnić kilka rejonów, gdzie mikrokrążenie jest najsilniejsze. Są to:

  • strefa na około uszu (ale nie małżowina, która jest jednym z najchłodniejszych miejsc),
  • skronie,
  • boczna część szyi,
  • ramiona.


  LOVELY LOVERS – z pasji do miłości..

  Marka LOVELY LOVERS jest efektem pracy specjalistów z całej Europy. Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i skutecznych formuł w przystępnej cenie. Dzięki temu powstała linia kosmetyków intymnych dla wymagających odbiorców ceniących sobie najwyższą jakość życia intymnego. Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, wyprodukowane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice) oraz zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) . Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości produktu i skuteczności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych Klientów. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne".

  lovely lovers kosmetyki intymne laur konsumenta

  Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość:

  http://erozkosz.pl/fotmularz_odstapienia.pdf

  PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  (DOTYCZY UMÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH OD 25 GRUDNIA 2014 ROKU)

  1.1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8.8 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

  1.1.1. pisemnie na adres: ul. Źródlana 22, 33-340 Stary Sącz;

  1.1.2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@erozkosz.pl;

  1.2. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od Umowy”. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

  1.3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

  1.3.1. dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. Umowa Sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która:obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów;

  1.3.2. dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

  1.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.

  1.5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  1.6. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.
  Konsument może zwrócić Produkt na adres:
  Firma Handlowo Usługowa URLIK Bartłomiej Urlik
  ul. Źródlana 22,
  33-340 Stary Sącz.

  1.7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

  1.8. Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:

  1.8.1. Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

  1.8.2. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.

  1.8.3. W przypadku Produktu będącego usługą, której wykonywanie - na wyraźne żądanie konsumenta - rozpoczęło się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, konsument, który wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu takiego żądania, ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. Kwotę zapłaty oblicza się proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia, z uwzględnieniem uzgodnionej w umowie ceny lub wynagrodzenia. Jeżeli cena lub wynagrodzenie są nadmierne, podstawą obliczenia tej kwoty jest wartość rynkowa spełnionego świadczenia.

  1.9. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

  • O świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

  • W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

  • W której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

  • W której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

  • W której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

  • W której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

  • W której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedawca nie ma kontroli;

  • W której konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza Produkty inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub Produktów;

  • W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

  • O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

  • Zawartej w drodze aukcji publicznej;

  • O świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

  • O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

  Więcej informacji dostępne na stronie z regulaminem sklepu:

  http://erozkosz.pl/Regulamin

  Ogólne informacje o wysyłce.

  1. KOSZTY:


  Koszty wysyłki w naszym sklepie zależne są od wartości zamówienia, jak i od wyboru pośrednika który zajmie się dostawą.
  W tej oto tabeli przedstawiamy dokładnie rozpisane koszty wysyłki

  PŁATNOŚĆ Z GÓRY - PRZELEW TRADYCYJNY, KARTA KREDYTOWA, PAYU, TRANSFERUJ.PL

  ŚREDNI CZAS OCZEKIWANIA
  OD ZAMÓWIENIA DO OTRZYMANIA

  DO 49,99zł 50,00 - 259,00zł 259,01 - 400,00zł OD 400,01zł
  Poczta Polska - EKONOMICZY 4 - 6 dni
  7,00zł 0,00zł 0,00zł 0,00zł
  Poczta Polska - PRIORYTETOWY 3 dni
  9,90zł 9,90zł 0,00zł 0,00zł
  In Post - PACZKOMATY 3 dni
  8,00zł 0,00zł 0,00zł 0,00zł
  Kurier GLS 2 dni
  15,50zł 15,50zł 15,50zł 0,00zł
  Wysyłka do krajów UE 3-5 dni
  35,00zł 35,00zł 35,00zł 35,00zł
  Odbiór osobisty - Na terenie Starego Sącza (MAŁOPOLSKIE) 1 dzień
  0,00zł 0,00zł 0,00zł 0,00zł
  PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - POBRANIE
  DO 49,99zł 50,00- 259,00zł 259,01 - 400,00zł OD 400,01zł
  Poczta Polska - EKONOMICZY 4 dni
  13,50zł 6,50zł 6,50zł 6,50zł
  Poczta Polska - PRIORYTETOWY 3 dni
  14,90zł 14,90zł 5,00zł 5,00zł
  In Post - PACZKOMATY 3 dni
  12,50zł 12.50zł 4,50zł 4,50zł
  Kurier GLS 2 dni
  17,50zł 17,50zł 17,50zł 0,00zł
  Odbiór osobisty - Na terenie Starego Sącza (MAŁOPOLSKIE) 1 dzień
  0,00zł 0,00zł 0,00zł 0,00zł

  2. PAKOWANIE:

  Nie zależnie od wyboru pośrednika i formy wysyłki, każda paczka jest bardzo dyskretnie i bezpiecznie zapakowana.

  - Przy zakupie jednego produktu. Najczęściej produkt ten wraz z paragonem fiskalnym zawinięty jest czarną folią stretch.
  Następnie dla bezpieczeństwa w transporcie owinięty sztywnym kartonem i włożony do koperty bąbelkowej.
  - Przy zakupie kilku produktów. Najczęściej każdy z nich osobno zawijany jest czarną folią stretch,
  do jednego dodany jest paragon fiskalny. Tak zamaskowane produkty wkładane są do pudełka kartonowego.
  Wolna przestrzeń wypełniona jest specjalnym papierem, lub folią powietrzną, tak by produkty zamknięte w kartonie nie ruszały się.
  Karton po zamknięciu oklejany jest szarą taśmą, następnie całość jeszcze owijamy czarną folią stretch i kolejny raz owijamy szarą taśmą klejącą.

  Na przesyłkach nic nie zdradza ich zawartości, oraz nadawcy. Nie ma informacji o sklepie ani jego nazwy. Nie umieszczamy tam także żądnych wzorów ani logotypów.
  Nadawcą jest:
  Firma Handlowo - Usługowa
  URLIK
  Bartłomiej Urlik


  3. POŚREDNICY:

  - POCZTA POLSKA -

  Przesyłka jest nadawana jako list polecony lub paczka.
  Wysyłka PRIORYTETOWA zwykle dochodzi do dwóch dni od daty nadania, EKONOMICZNA cztery do siedmiu dni.
  Kupujący najczęściej dostaje AWIZO z informacją, że na poczcie czeka przesyłka.
  Zdarza się jednak (jeżeli przesyłka jest niewielka), że listonosz przynosi ją do domu odbiorcy.
  Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej można śledzić przez internet.
  Oto link to strony śledzenia: http://sledzenie.poczta-polska.pl/
  We wskazanym miejscu należy wpisać nr przesyłki,
  a otrzymają Państwo informację kiedy była wysłana i czy np. czeka już na poczcie.


  - INPOST PACZKOMATY -

  Przesyłki wysłane za pomocą tego pośrednika zazwyczaj dostarczane są za ok dwa dni od daty nadania.
  Jest to chyba najdyskretniejsza forma odbioru zamówienia. Klient informowany jest za pomocą SMS i maila, że przesyłka czeka w paczkomacie do odbioru.
  Paczkę nadaną paczkomatem można śledzić wpisując jej numer (otrzymają go Państwo sms-em i mailem po nadaniu) na stronie: http://www.paczkomaty.pl/.
  Więcej informacji o tej formie wysyłki znajdą Państwo tutaj.


  - KURIER GLS -

  Bardzo szybka forma wysyłki. 99,9% klientów otrzymuje zamówiony towar na następny dzień od daty wysyłki.
  Nasi Klienci wybierający tę formę dostawy informowani są na bieżąco poprzez SMS lub email o statusie paczki. Poza tym kurierzy często dzwonią do odbiorców paczek.
  Dzięki temu Klienci mogą umówić się telefonicznie z kurierem na najwygodniejszy czas i miejsce odbioru paczki.

  Firma GLS umożliwia śledzenie przesyłek pod tym linkiem: GLS śledzenie


  W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami: tel: 801 011 338 lub 724 689 275
  email: kontakt@erozkosz.pl

  Zamawiając w naszym sklepie, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać inną formę płatności:

  1. Tradycyjny przelew

  numer naszego konta:

  IDEA BANK 77 1950 0001 2006 0063 9707 0001 

  podając w tytule przelewu numer zamówienia

  2. Płatności w systemie Tpay - powiązane systemy i banki:

  3. Płatności w systemie PayU - powiązane systemy i banki:
  4. Płatności w systemie PayPal:

  Jest to system powiązany z kartą debetową użytkownika. Umożliwia szybkie płatności przez email. 

  PayPal to system umożliwiający szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze otrzymywanie i wysyłanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających aktualny adres e-mail, dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub inne urządzenie mobilne oraz skonfigurowane z kontem PayPal źródło finansowania płatności online.

  5 Płatność przy odbiorze przesyłki: 

  Forma płatności umożliwiająca zapłatę u kuriera w czasie odbioru przesyłki. 

  • Poczta Polska przyjmuje płatność tylko gotówką
  • Firma kurierska GLS umożliwia płatność gotówką lub BLIK
  • Firma inpost Paczkomaty24 umożliwia płatność w paczkomacie kartą kredytową lub systemem BLIK ( tutaj przed wyborem paczkomatu, należy zwrócić uwagę jakie formy wpłaty przyjmuje wybrany paczkomat)