Wczytuję dane...

DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 99,99 ZŁ

ZAMÓW TELEFONICZNIE 
801 011 338 lub SMSem 724 689 275
Wszystkie nasze paczki są DYSKRETNE

Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: MAGNETIFICO

Świeca do masażu 70 ml MAGNETIFICO ENJOY IT!TROPIKALNE OWOCE KWIATY I SÓL MORSKA

89,10 PLN
 

MAGNETIFICO - ENJOY IT! Aphrodisiac massage candle - TROPIC SEA SALT - 70ml

Świeca tworząca olejek do masażu całego ciała z feromonami - o zapachu tropikalnych owoców i kwiatów połączonych z solą morską


Czym jest świeca do masażu?

Jest to świeca typu 2w1 stworzona z myślą o masażu całego ciała. Zawiera wyselekcjonowane pod tym kątem składniki m.in. masło shea, olejek kokosowy, wosk pszczeli i przeciwutleniacze, które po zapaleniu świecy rozpuszczają się tworząc w ciągu kilku minut olejek do masażu, który można następnie rozprowadzić po ciele partnera w celu wykonania niezapomnianego aromatycznego masażu. Składniki zawarte w formule olejku dodatkowo nawilżają, odżywiają i regenerują skórę - pozostawiając ją miękką w dotyku i otuloną zmysłowym zapachem feromonów zwiększając przyjemność ze wspólnie spędzonych chwil.


Zalety afrodyzjakowej świecy do masażu 3w1:

 • tworzy wydajny olejek do masażu
 • paląca się świeca uwalnia feromony zapachowe
 • blask świecy idealnie nadaje się do nastrojowego oświetlenia podczas masażu
 • wysoka projekcja zapachu uzyskana dzięki rozgrzanym olejkom sprawi, że poczujecie się jak na tropikalnej bezludnej wyspie pełnej egzotycznych owoców i kwiatów, których zapach łączy się z bryzą oceanuSensualny masaż z feromonami

Przeżyj niezapomniane chwile relaksu połączone z dreszczykiem emocji! Dzięki MAGNETIFICO - ENJOY IT! możesz się cieszyć specjalistyczną świecą do masażu. Feromonowy aromat i blask świecy tworzą atmosferę relaksu przy której możecie zjeść romantyczną kolację, aby następnie subtelnie przejść w intymną atmosferę masażu - za sprawą wyjątkowej struktury wosku, który po rozgrzaniu staje się bardzo wydajnym olejkiem do masażu. Podaruj swojemu partnerowi/partnerce chwilę wytchnienia po męczącym dniu lub wykorzystaj świecę jako wyjątkową grę wstępna do intymnych chwil.
INSTRUKCJA UŻYCIA:

1. Zapal świeczkę do masażu
2. Osoba masowana niech położy się wygodnie np. na ręczniku
3. Pozwól świecy płonąć przez kilka minut, aż do rozpuszczenia się pożądanej ilości olejkowej masy do masażu
4. Zgaś świecę, odczekaj około 30 sekund i rozlej rozpuszczone olejki na ciało (uprzednio sprawdzając samemu temperaturę)
5. Rozprowadź po ciele partnera roztopiony olejkowy wosk i rozpocznij masaż.
6. W międzyczasie możesz ponownie zapalić świecę, aby feromony zapachowe dalej mogły się uwalniać oraz przy okazji rozpuścić kolejną porcję olejku - na ewentualny rewanżowy masaż :)
7. Na koniec masażu możesz wytrzeć nadmiar masy np. ręcznikiem papierowymZobacz film na YouTube prezentujący gamę świeczek do masażu MAGNETIFICO ENJOY IT!
https://www.youtube.com/watch?v=n4qqNputI3c&feature=emb_title


Naturalny i zdrowy skład:

Odpowiednio dobrana kompozycja składników masy, która po rozpaleniu świecy zmienia się w olejek do masażu pozwala uzyskać wysoką wydajność poślizgu oraz dodatkowo nawilża, odżywia i regenerują skórę. Poznaj działanie każdego z nich.
MASŁO SHEA nawilża, regeneruje i odżywia skórę. Charakteryzuje się również działaniem przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym.
OLEJEK KOKOSOWY zmiękcza i wzbogaca skórę w witaminy i minerały. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
OLEJEK MIGDAŁOWY zawiera witaminy A, E i F oraz wiele minerałów, które nadają skórze zdrowy wygląd poprawiając jej jędrność i gładkość.
WOSK PSZCZELI działa antybakteryjnie i zapobiega odwodnieniu skóry. Pomaga leczyć i regenerować uszkodzoną skórę.
ANTYOKSYDANTY - mieszanka do masażu jest bogata w przeciwutleniacze, które są obecne dzięki olejkom wchodzącym w skład wosku.
WYCIĄG Z CHMIELU pomaga odmłodzić, oczyścić i zmiękczyć skórę. Działa również nawilżająco i antyseptycznie.

Idealne na prezent - SoSpecial poleca

Świece ENJOY IT! zostały docenione przez SoSpecial, która w odcinku poświęconym wyjątkowym podarunkom przyznała, że sama ich używa i poleca z uwagi na niesamowity zapach tworzący wyjątkowo sensualną atmosferę oraz to jak przyjemny dla skóry jest stworzony olejek, który oprócz tego, że idealnie nadaje się do masażu również odżywia skórę swoimi naturalnymi składnikami.

Zobacz film na YouTube na którym SoSpecial poleca ENJOY IT! Wyszukaj na YouTube filmu pod tytułem:
"WYJĄTKOWE POMYSŁY NA PREZENTY DLA NIEJ I DLA NIEGO SoSpecial"


Wyróżnione przez PLAYBOY i COSMOPOLITAN

Wyjątkowa aura jaką kreują zapachy uwalniające się z produktów MAGNETIFICO - power of pheromones - została zauważona i wyróżniona przez redaktorów magazynu PLAYBOY oraz COSMOPOLITAN. Więcej o tym przeczytasz w walentynkowym/lutowym wydaniu (2/2018) PLAYBOY (kliknij, aby zobaczyć str. 109 tego wydania) oraz styczniowym (01/2018) COSMOPOLITAN - (kliknij, aby zobaczyć str. 140 tego wydania).INTELIGENT EFFICIENCY SYSTEM

Świece do masażu MAGNETIFICO - ENJOY IT! zostały zaprojektowane, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Czym wyróżniają się na tle innych świec do masażu? Oto 4 największe różnice:


  • CLEVER DESIGN SYSTEM
   Idealna średnica szkła oraz gruby w 100% bawełniany knot zapewniają równomierne rozpuszczenie całej mieszanki. Pozostałe produkty na rynku często mają zbyt szeroką średnicę pojemnika, w którym knot nie jest w stanie roztopić całej zawartej masy olejkowej rozgrzewając tylko środkową część.

  • TIME MANAGEMENT SYSTEM
   Specjalnie opracowana kompozycja zapewnia szybkie stopienie pożądanej części mieszanki potrzebnej do masażu - wystarczy tylko kilku minut! Konkurencyjne świece do masażu często potrzebują więcej niż 10 minut, aby rozpuścić wystarczającą ilość mieszanki. Po co tyle czekać? :)

  • TEMPERATURE HEAT SYSTEM
   Świeca do masażu MAGNETIFICO - ENJOY IT! została opracowana, aby ogrzać mieszaninę do idealnej temperatury (nie przegrzewając jej niepotrzebnie) i minimalizując ryzyko oparzeń czy dyskomfortu spowodowanego zbyt wysoką temperaturą olejku.

 • LONG LASTING SYSTEM
  Wydajmy skład mieszanki olejków MAGNETIFICO - ENJOY IT! został stworzony tak, aby już niewielka ilość olejku pozwalała na wykonanie masażu. Dzięki temu jedna świeca wystarczy na wykonanie nawet do 4-8 masaży!


Zerwij z monotonią

Chcesz stworzyć intymną i relaksującą atmosferę podczas romantycznej kolacji lub po prostu chcesz się zrelaksować wieczorem po ciężkim dniu w pracy? Przerwij monotonię, poznaj uwolnioną moc feromonów podczas masażu już dziś!


Parametry

Wymiary: wysokość 65mm x szerokość 55mm
Pojemność: 70ml
Wydajność: od 4 do 8 masaży
Nuty zapachowe: tropikalne owoce i kwiaty, sól morska

Wybierz swoją ulubioną świecę spośród 5 dostępnych zapachów świec do masażu MAGNETIFICO - ENJOY IT!:
- drzewo sandałowe (SANDALWOOD)
- słodka pomarańcza i cynamon (ORANGE and CINNAMON)
- tropikalne owoce i kwiaty razem z solą morską (TROPIC SEA SALT)
- czarna porzeczka i kiwi (BLACKCURRANT & KIWI)
- egzotyczny kokos (COCONUT)

Świece do masażu MAGNETIFICO - ENJOY IT! są produkowane w EU zgodnie ze standardami GMP.
Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy używać w pobliżu substancji łatwopalnych. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość:
(korzystanie z poniższego formularza nie jest obowiązkowe)

http://erozkosz.pl/fotmularz_odstapienia.pdf

Sprzedawca:

Firma Handlowo - Usługowa "Urlik"
Bartłomiej Urlik
33-340 Stary Sącz
Ul. Magazynowa 1
NIP 7342699142
REGON: 492837610

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1.1.    Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8.8 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

1.1.1.    pisemnie na adres: ul. Magazynowa 1, 33-340 Stary Sącz;

1.1.2.    w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@erozkosz.pl;

1.2.    Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od Umowy”. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

1.3.    Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

1.3.1.    dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. Umowa Sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów;

1.3.2.    dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

1.4.    W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.

1.5.    Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

1.6.    Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.
Konsument może zwrócić Produkt na adres:
Firma Handlowo Usługowa URLIK Bartłomiej Urlik
ul. Magazynowa 1,
33-340 Stary Sącz.

1.7.    Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

1.8.    Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:

1.8.1.    Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

1.8.2.    Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.

1.8.3.    W przypadku Produktu będącego usługą, której wykonywanie - na wyraźne żądanie konsumenta - rozpoczęło się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, konsument, który wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu takiego żądania, ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. Kwotę zapłaty oblicza się proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia, z uwzględnieniem uzgodnionej w umowie ceny lub wynagrodzenia. Jeżeli cena lub wynagrodzenie są nadmierne, podstawą obliczenia tej kwoty jest wartość rynkowa spełnionego świadczenia.

1.9.    Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 • O świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

 • W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

 • W której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

 • W której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

 • W której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

 • W której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

 • W której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedawca nie ma kontroli;

 • W której konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza Produkty inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub Produktów;

 • W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

 • O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

 • Zawartej w drodze aukcji publicznej;

 • O świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

 • O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Więcej informacji dostępne na stronie z regulaminem sklepu:

http://erozkosz.pl/Regulamin

Ogólne informacje o wysyłce.

1. KOSZTY:

Koszty wysyłki w naszym sklepie zależne są od wartości zamówienia, jak i od wyboru pośrednika który zajmie się dostawą.
W tej oto tabeli przedstawiamy dokładnie rozpisane koszty wysyłki

PŁATNOŚĆ Z GÓRY - PRZELEW TRADYCYJNY, KARTA KREDYTOWA, PAYU, TRANSFERUJ.PL

ŚREDNI CZAS OCZEKIWANIA
OD WYSYŁKI DO OTRZYMANIA

DO 99,99zł 100,00 - 199,99zł OD 200,00zł
Paczkomaty 24 1 dni 8,99zł 0,00zł 0,00zł
Odbiór w punkcie Poczta Polska 2 dni 9,99 zł 0,00zł 0,00zł
Poczta Polska EKONOMICZY 3 - 7 dni 6,99zł 0,00zł 0,00zł
Poczta Polska POCZTEX 48 2 dni 9,99 zł 0,00zł 0,00zł
Poczta Polska POCZTEX 24 1 dni 13,99zł 13,99zł 0,00zł
Kurier GLS 1 dni 15,99zł 15,99zł 0,00zł
Paczkomaty - Paczka w weekend 1 dni 13,99zł 13,99zł 0,00zł
Wysyłka do krajów UE 5-14 dni 35,00zł 35,00zł 35,00zł
Odbiór osobisty - Na terenie Starego Sącza (MAŁOPOLSKIE) 1 dni 0,00zł 0,00zł 0,00zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - POBRANIE ŚREDNI CZAS OCZEKIWANIA
OD WYSYŁKI DO OTRZYMANIA
DO 99,99zł 100,00 - 199,99zł OD 200,00zł
Paczkomaty 24 1 dni 13,99zł 5,00zł 5,00zł
Odbiór w punkcie Poczta Polska 2 dni 13,99zł 4,00zł 4,00zł
Poczta Polska POCZTEX 48 2 dni 13,99zł 4,00 4,00zł
Poczta Polska POCZTEX 24 1 dni 16,99zł 16,99zł 0,00zł
Kurier GLS 1 dni 17,99zł 17,99zł 0,00zł
Paczkomaty - Paczka w weekend 1 dni 18,99zł 18,99zł 0,00zł
Odbiór osobisty - Na terenie Starego Sącza (MAŁOPOLSKIE) 1 dni 0,00zł 0,00zł 0,00zł

2. PAKOWANIE:

Nie zależnie od wyboru pośrednika i formy wysyłki, każda paczka jest bardzo dyskretnie i bezpiecznie zapakowana.

 • Przy zakupie jednego produktu. Najczęściej produkt ten wraz z paragonem fiskalnym zawinięty jest czarną folią stretch. Następnie dla bezpieczeństwa w transporcie owinięty sztywnym kartonem i włożony do koperty bąbelkowej.

 • Przy zakupie kilku produktów. Najczęściej każdy z nich osobno zawijany jest czarną folią stretch,do jednego dodany jest paragon fiskalny. Tak zamaskowane produkty wkładane są do pudełka kartonowego. Wolna przestrzeń wypełniona jest specjalnym papierem, lub folią powietrzną, tak by produkty zamknięte w kartonie nie ruszały się. Karton po zamknięciu oklejany jest szarą taśmą, następnie całość jeszcze owijamy czarną folią stretch i kolejny raz owijamy szarą taśmą klejącą.


Na przesyłkach nic nie zdradza ich zawartości, oraz nadawcy. Nie ma informacji o sklepie ani jego nazwy. Nie umieszczamy tam także żądnych wzorów ani logotypów.

Nadawcą jest:

Firma Handlowo Usługowa URLIK
Bartłomiej Urlik
ul. Magazynowa 1
33-340 Stary Sącz


3. POŚREDNICY:

- POCZTA POLSKA -

Przesyłka jest nadawana jako list polecony lub paczka.
Wysyłka PRIORYTETOWA zwykle dochodzi do dwóch dni od daty nadania, EKONOMICZNA cztery do siedmiu dni.
Kupujący najczęściej dostaje AWIZO z informacją, że na poczcie czeka przesyłka.
Zdarza się jednak (jeżeli przesyłka jest niewielka), że listonosz przynosi ją do domu odbiorcy.
Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej można śledzić przez internet.
Oto link to strony śledzenia: http://sledzenie.poczta-polska.pl/
We wskazanym miejscu należy wpisać nr przesyłki,
a otrzymają Państwo informację kiedy była wysłana i czy np. czeka już na poczcie.


- INPOST PACZKOMATY -

Przesyłki wysłane za pomocą tego pośrednika zazwyczaj dostarczane są za ok dwa dni od daty nadania.
Jest to chyba najdyskretniejsza forma odbioru zamówienia. Klient informowany jest za pomocą SMS i maila, że przesyłka czeka w paczkomacie do odbioru.
Paczkę nadaną paczkomatem można śledzić wpisując jej numer (otrzymają go Państwo sms-em i mailem po nadaniu) na stronie: http://www.paczkomaty.pl/.
Więcej informacji o tej formie wysyłki znajdą Państwo tutaj.


- KURIER GLS -

Bardzo szybka forma wysyłki. 99,9% klientów otrzymuje zamówiony towar na następny dzień od daty wysyłki.
Nasi Klienci wybierający tę formę dostawy informowani są na bieżąco poprzez SMS lub email o statusie paczki. Poza tym kurierzy często dzwonią do odbiorców paczek.
Dzięki temu Klienci mogą umówić się telefonicznie z kurierem na najwygodniejszy czas i miejsce odbioru paczki.

Firma GLS umożliwia śledzenie przesyłek pod tym linkiem: GLS śledzenie


W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami: tel: 801 011 338 lub 724 689 275
email: kontakt@erozkosz.pl

Zamawiając w naszym sklepie, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać inną formę płatności:

1. Tradycyjny przelew

numer naszego konta:

IDEA BANK 77 1950 0001 2006 0063 9707 0001 

podając w tytule przelewu numer zamówienia

2. Płatności w systemie Tpay - powiązane systemy i banki:

3. Płatności w systemie PayU - powiązane systemy i banki:
4. Płatności w systemie PayPal:

Jest to system powiązany z kartą debetową użytkownika. Umożliwia szybkie płatności przez email. 

PayPal to system umożliwiający szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze otrzymywanie i wysyłanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających aktualny adres e-mail, dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub inne urządzenie mobilne oraz skonfigurowane z kontem PayPal źródło finansowania płatności online.

5 Płatność przy odbiorze przesyłki: 

Forma płatności umożliwiająca zapłatę u kuriera w czasie odbioru przesyłki. 

 • Poczta Polska przyjmuje płatność tylko gotówką
 • Firma kurierska GLS umożliwia płatność gotówką lub BLIK
 • Firma inpost Paczkomaty24 umożliwia płatność w paczkomacie kartą kredytową lub systemem BLIK ( tutaj przed wyborem paczkomatu, należy zwrócić uwagę jakie formy wpłaty przyjmuje wybrany paczkomat)