punkt G, wibrator ponktu G, duskretny sexshop.
Wczytuję dane...

Punkt G

To jak El Dorado… miejsce owiane legendą, do którego mężczyźni stale szukają mapy, by dotrzeć i odkryć jego bogactwa. Ty nie musisz go szukać – ale możesz zawalczyć o silniejsze doznania, wybierając wibrator stymulujący punkt G dostępny w naszej ofercie. Choć część ludzi wciąż neguje istnienie tego obszaru w ich ciele, to kobiety wiedzą swoje i znają unikalne wrażenia, jakie może zapewnić im jego masaż.

Gdzie leży punkt G i jak go stymulować?

Przestrzeń Grafenberga, czyli właśnie punkt G, leży około 4-5 cm od wylotu pochwy, na jej przedniej ściance. Pozna się go po tym, że jest lekko wypukły, miewa różną fakturę, choć w większości przypadków bywa gładszy od „otoczenia”. Zabawa z tym wrażliwym miejscem może odbyć się za pomocą palca lub jednego z wielu dostępnych tu wibratorów stymulujących ten niezwykły obszar kobiecego ciała.

Czym charakteryzują się wibratory punktu G?

Z racji jego specyficznej lokalizacji, zabawka musi mieć odpowiedni kształt. Wibrator na punkt G ma więc zazwyczaj wygiętą ku górze przednią część. Dzięki temu już przy pierwszym pchnięciu prawdopodobnie trafi idealnie w miejsce, w które powinien dotrzeć. Końcówka może być sztywno uniesiona lub nieco bardziej elastyczna, co pozwala eksperymentować z siłą docisku.

Gadżety stymulujące tę przestrzeń mogą mieć oczywiście szereg innych kształtów i dodatkowych funkcji. Oprócz tego, że producenci dbają o to, by programy wibracyjne były skrajnie różne, to stosują często jeszcze np. drugą, krótszą końcówkę, pieszczącą łechtaczkę, gdy trzon skupia się na „głównym celu”. Niektóre z tych urządzeń mają też specyficzne faktury. To istotne, gdyż w miarę wykonywania ruchów w tył i w przód, mogą one dostarczać innych bodźców niż np. w przypadku gładkich gadżetów. Jeśli zaś cenisz sobie naturalność – możesz postawić np. na wibrator stymulujący punkt G dobrze imitujący prawdziwego penisa, z realistycznym użyleniem i sporą, wygiętą ku górze żołędzią.

Spraw sobie wyjątkową zabawkę!

Pragniesz sięgać po nowe doznania? Znajdujące się tu akcesoria mogą Ci w tym pomóc. Przejrzyj już teraz unikalne gadżety i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów