Wczytuję dane...

Opaski na oczy

Co z oczu, to z serca? Nie w tym przypadku. Proponujemy Ci gadżety, które sprawią, że wspólny wieczór stanie się obietnicą przyjemne spędzonego czasu. Jeśli należysz do osób, które lubią być zaskakiwane lub wręcz przeciwnie, masz ochotę sprawić niespodziankę drugiej połówce, sięgnij po opaski erotyczne na oczy do zabaw BDSM. Tylko wyglądają niepozornie. Użyte podczas gry wstępnej mogą pobudzać wyobraźnię lub przyprawiać o rozkoszne dreszcze. Bawcie się zmysłami - sięgajcie po gadżety erotyczne, które zachęcą Was do działania.

Seksowne opaski – subtelne gadżety dla par

W prezentowanej ofercie dostępne są maski erotyczne przeznaczone zarówno do gry wstępnej, jak i wspólnych igraszek. Stanowią ciekawe uzupełnienie zabaw BDSM, w których jedna osoba jest uległa, a druga dominuje. Jak łatwo się domyślić, seksowna opaska przeznaczona jest dla strony, która przyjmuje rozkazy. Zasłonięcie oczu pozbawia ją dostępu do jednego z najważniejszych zmysłów. Dzięki temu zyska jednak wyobraźnia, która będzie słodkim szeptem podpowiadać, co dzieje się za maską. Domin lub domina zdobędzie natomiast przewagę, którą z pewnością zechce wykorzystać.

Zabawy BDSM w użyciem gadżetów erotycznych

Zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas seksowne opaski były delikatne w dotyku. Za sprawą starannie dobranych materiałów maska nie podrażnią skóry. Jej użycie jest bardzo proste – wystarczy przyłożyć ją do twarzy i przewiązać. Partner lub partnerka będzie czuł się w pełni swobodnie, ale nie zobaczy nic, co dzieje za tkaniną - jest bowiem w pełni szczelna. Zresztą, można wykorzystać ją również w innym celu, na przykład do związania nadgarstków czy kostek. To pozostawiamy Wam. Zabawa BDSM będzie udana tylko wtedy, gdy pozbędziecie się ograniczeń i dacie się ponieść fantazji.

Erotyczne maski do zabawy we dwoje

Seksowne opaski na oczy wykonane są z delikatnego poliestru, satyny lub skóry. Znakomicie nadają się do gry wstępnej. Po maskę warto sięgać także podczas seksu. Być może stanie się Waszym ulubionym urozmaiceniem podczas erotycznych zabaw BDSM... i nie tylko?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów