Wczytuję dane...

Korki, zatyczki analne

Zwiększ intensywność doznań dzięki akcesoriom erotycznym. Korki analne to szansa na spotęgowanie odczuwalnej przyjemności. Używaj go w pojedynkę lub zaproś do zabawy partnera. Zatyczki analne to dobry sposób na grę wstępną, która zaprowadzi Was do pełnego rozkoszy finału.


Zapoznaj się z rabatami. Sprawdź nasze promocje. Wejdź na wyższy poziom związku i poczuj niezapomnianą przyjemność.

Czym są korki analne – rodzaje

Zatyczki analne należą do grupy akcesoriów erotycznych aplikowanych doodbytniczo. Dzięki profilowanym kształtom, a także idealnie gładkiej powierzchni, można w szybki i łatwy sposób zacząć wspólny wieczór. Korki analne dostępne są w wielu rozmiarach – ich wybór zależy od Twojego zaawansowania.


Dla osób zaczynających przygodę polecamy dyskretne zatyczki analne wykonane ze stali nierdzewnej. Choć ten rodzaj biżuterii nie zdobi dłoni, z pewnością przypadnie do gustu Twojej drugiej połowy. Stal łatwo schłodzić lub ogrzać co potęguje przyjemność w trakcie stymulacji. Wersja glamour, którą pokochają miłośnicy błyskotek.


Dla tych, którzy znają możliwości tego przedmiotu, przygotowaliśmy korki analne w większych rozmiarach wykonane z bezpiecznych, przyjemnych w dotyku tworzyw. Niektóre z zatyczek mają podstawki, które ułatwiają samodzielną aplikację sprawdzającą się podczas samotnych wieczorów.

Zatyczki analne – czy są bezpieczne?

Korki analne są w 100% bezpieczne dzięki materiałom wykorzystanym w czasie produkcji. Są idealnie profilowane i bezpieczne dla skóry. Nie podrażniają jej i nie uczulają. Akcesoria mają anatomiczny kształt, co ułatwia ich włożenie. Małe korki analne w kształcie łzy jednocześnie stymulują i nie ulegają wchłonięciu przez odbyt.

Ile kosztują korki analne – cena

Zatyczki analne wyróżnia niska i atrakcyjna cena. To niepowtarzalna okazja dla osób i par, które potrzebują nowych wyzwań za zamkniętymi drzwiami sypialni. Korki analne to szansa na silne doznania, które zapewnisz sobie, kupując akcesoria w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Akcesoria podkręcą temperaturę w Waszym związku i urozmaicą spędzony wspólnie czas. Zapoznaj się z naszymi rabatami, zniżkami i promocjami. Aby z nich skorzystać, zarejestruj się na stronie.

Gdzie kupić korki analne – niezapomniane doznania z erozkosz.pl

Zamień dotychczasowe nudne wieczory w noce pełne ekstazy. Dołącz do osób kochających przekraczać granice w sypialni. Zdobądź się na odwagę i wybierz korki analne zapewniające doznania, o których szybko nie zapomnisz.


Skorzystaj z rabatów i zniżek. Sprawdź nasze promocje i wyposaż swój miłosny niezbędnik w zatyczki analne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów