Wczytuję dane...

Korzystaj z życia, nie trać okazji - Poznaj tajemnice wielu kobiet

Korzystaj z życia, nie trać okazji - Poznaj tajemnice wielu kobiet

Miesiączka cały czas jest tematem tabu, nie chcemy i nie lubimy o niej rozmawiać a zwłaszcza już z facetami. Ogólnie wiadomo jak na nich to działa:)

Co zrobić gdy upragnione spotkanie, lub wyjazd we dwoje wypada akurat w te dni. Ktoś powie można przełożyć, wiemy dobrze, że to nie jest tak proste. Sprawa się jeszcze bardziej komplikuje gdy ów wyjazd jest nad morze, jezioro lub do aquaparku.

Mamy podwójny problem. Można unikać wody i zbliżeń, jednak czy o to właśnie chodzi. Przecież na ten wyjazd czekałyśmy, planowałyśmy każdą minutę spędzoną razem.

Jest specjalna bielizna ;), nowy strój kąpielowy, nowy pomysł ..... do realizacji i właśnie OKRES. :/

Ból brzucha, ból głowy i inne dolegliwości jeszcze możemy znieść ale co zrobić z krwawieniem. Jak to zakamuflować. Jak sprawić by ten czas był niezapomniany i to nie ze względu na ciocię;)

Otóż pewna niemiecka firma JoyDivision wzięła sobie do serca problemy kobiet, problemy które nasilają się właśnie o okresie wiosennym i letnim

Stworzyli oni "niewidzialne" tampony. Dzięki nim tylko Ty będziesz wiedziała że to te dni. Nawet Twój facet i nawet podczas stosunku nie dowie się o okresie.

Co tu dużo pisać jak można oglądnąć;)

Może trudno w to uwierzyć, ale działa:) Przetestowaliśmy ten produkt specjalnie dla Was.

Basen? tak

Sex? Owszem

Białe spodnie.... Nie ma problemu.

Naprawdę działa. No jak każdy produkt ma też i minus, wyciąganie. No tu nie ma sznureczka. Tampon ma specjalną dziurkę na palcec. Trzeba go przewlec by wyciągnąć.

Jednak w ostatecznym rozrachunku o tej wadzie zapomnisz gdy plany wyjazdu zostaną spełnione....w całości:)

JoyDivision jak większość niemieckich firm do problemy podeszła bardzo profesjonalnie i postawiła na jakość.

Każdy tampon jest osobno zapakowany w sterylnych warunkach. Wykonane są one z przyjemnego bardzo delikatnego materiału, przypominającego nieco gąbeczkę, jednak jest to coś zdecydowanie bardziej zaawansowanego i dostosowanego do naszego ciała.

Soft Tampons jest tak wygodny i tak delikatny, że łatwo o nim zapomnisz.

Jest coś jeszcze rozmiar. Tak producent pomyślał także o tym . Mamy mniejsze i normalne;) Wszystko po to by używanie ich było jeszcze przyjemniejsze.

Tak wyglądają te CUDA;)

Nie zapomnij umieścić ich na liście zakupów przed romantyczną letnią podróżą .....